Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog DJECO – deskové hry

DJECO – deskové hry

Pravidla her ke stažení 15. 1. 2023 2 minuty
Kristýna Křížová
Deskové hry - to je ten nejlepší čas strávený s rodinou!


Název hry: Magnetická námořní bitva, originální název: Naviplouf,
k
ód: DJ05270
Popis: Velká magnetická cestovní verze klasické námořní bitvy pro dva hráče. Hra je ideální pro malé námořníky. Vaším úkolem je správně uhodnout, kam si váš spoluhráč umístil své lodě. Pravidla ke stažení

Název hry: Šachy a dáma, originální název: Echecs et Dames,
k
ód: DJ05225Popis: Zahrajte si šachy nebo dámu nyní s krásnou sadou od francouzské značky Djeco. Vše se ukládá do praktického kufříku.
Pravidla ke stažení

Název hry: A mám tě!, originální název: Chop!Chop!, kód: DJ08401
Popis: Nádherná a zábavná taktická hra mezi kočkou a myší. Kočka chce myšku a myška chce sýr. Kdo způsobí největší chaos v kuchyni? Kočka nebo myš?
Pravidla ke stažení

Název hry: Blafuj, piráte!, originální název: Bluff Pirate, kód: DJ08417
Popis: Jste připraveni na dobrodružství? Staňte se pirátem a buďte první, kdo najde poklad ukrytý na jednom z tajných ostrovů. Chcete-li posunout svoji loď dopředu, musíte získat sadu identických karet.  
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Piratrix, originální název: Piratrix, kód: DJ00802
Popis: Strategická hra na pohyb v prostoru. Kdo bude prvním pirátem, který najde cestu ke svému pokladu ukrytému uprostřed ostrova? Přesunujte své piráty jednoho po druhém tak, abyste vytvořili kříž, který vám ukáže, kde je poklad ukrytý.
Pravidla ke stažení

Název hry: Cestička se zvířátky, originální název: little Circuit, 
k
ód: DJ08550
Popis: Cestička se zvířátky je klasická jednoduchá desková hra pro nejmenší děti v nové nápadité podobě. Děti hází barevnou kostkou a snaží se, aby jejich zvířátko došlo do cíle jako první.   
Pravidla ke stažení

Název hry: Kde a jak žijí zvířátka?, originální název: little Association, 
k
ód: DJ08553
Popis: Krásná hra pro nejmenší děti se kterou se naučí, jak a kde žijí zvířátka. Děti využijí i postřeh a pohotovou reakci. Hra z kvalitního kartonu se třemi figurkami zvířátek je bude stoprocentně bavit!  
Pravidla ke stažení

Název hry: Lekníny a žabky, originální název: little Balancing, kód: DJ08554
Popis: Malé žabky balancují na květech leknínů, které rostou na hladině rybníčku. Musí být opatrné, aby nespadly do rybníčku. Tato hra podporuje jemnou motoriku a pozornost.  
Pravidla ke stažení

Název hry: Pomáháme zvířátkům, originální název: little Cooperation, 
k
ód: DJ08555
Popis: Jednoduchá hra určená pro menší děti - tak akorát na udržení pozornosti. 4 zvířátka se snaží dostat do svého iglú na ledovém poli. Hra vyžaduje od dětí spolupráci a učí je hrát si společně.
Pravidla ke stažení

Název hry: Králíčci, originální název: little Collect, kód: DJ08558
Popis: Králíčci jsou hladoví a pokud se k nim chcete přiblížit musíte sklízet mrkev a hrách. Vyhrává hráč, který získá 3 králíčky, 3 mrkve a 3 hrášky. Díky jednoduchým pravidlům a krátké herní době je tato stolní hra vhodná pro nejmenší děti. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Závod myšek, originální název: little Lucky, kód: DJ08560. 
Popis: Zábavná hra  vhodná pro nejmenší děti. Délka jedné hry je cca 10 minut. Malé myšky ucítily vůni lahodného sýra. Aby ho mohly ochutnat, musí k němu najít cestu. K tomu budou potřebovat svou paměť... a také trochu štěstí!
Pravidla ke stažení

Název hry: Zvířátka v akci, originální název: little Action, kód: DJ08557
Popis: Jednoduchá akční hra umožní dětem rozvíjet své dovednosti a zároveň se pobavit. Postavte pyramidu, zahrajte si bowling, házejte, chytejte a vyhrajete medaili.
Pravidla ke stažení


Název hry: Barevní motýlci , originální název: little OBSERVATION, kód: DJ08551
Popis: Jednoduchá, přesto zábavná hra pro nejmenší děti od 2,5 do 5 let. Dvoubarevní motýlci krouží kolem zahrady. Hráči hází kostkami a jejich úkolem je chytit motýlka dle správné kombinace barev.
Pravidla ke stažení

Název hry: Želvičky, originální název: Little MEMO garden, kód: DJ08559. 
Popis: Zábavná hra pro 2 až 4 hráče od 2,5 do 5 let. Délka jedné hry je cca 10 minut. Malé želvy jsou nenasytné, své jídlo prostě milují! Cílem hry je získat co nejvíce karet.
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Hop! Hop! Hop!, originální název: Hop!Hop!Hop!, kód: DJ08408
Popis: Všichni hrají společně proti větru, v této hře nejsou poražení. Pastýřka, její ovce a pes se musí vrátit přes nebezpečný most do ovčína. Pozor na vítr, který most odnáší.
Pravidla ke stažení

 

Název hry: Pozor, zloději!, originální název: Tapikékoi?, kód: DJ08542
Popis: Pozor na zloděje! je paměťová hra. Hráči se střídají v hraní rolí: jeden vždy představuje rodinu a ostatní hráči představují zloděje, poté se v roli vystřídají. Zloděj využije chvíle, kdy rodina spí, a ukradne / odstraní z hracích desek jeden nebo více předmětů z hracích desek. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Quartino, originální název: Quartino, kód: DJ08544
Popis: Ve hře postupně umísťujete na hrací desku žetony podle barevných kombinací zobrazených na vašich kartách. Chování spoluhráčů vám může pomoci nebo být naopak překážkou. Cílem hry je jako první umístit žetony na hrací desku podle zadání na svých 4 Quartino kartách.
Pravidla ke stažení

Název hry: Kokosy a opice, originální název: Chipe Cocos, kód: DJ08594
Popis: Velmi jednoduchá pohybová hra, ve které je zásadní strategie a plánování předem. Hra je pro 2 až 4 hráče od 8 let. Která opičí tlupa bude nejlépe organizovaná a nasbírá nejvíce kokosů a přitom vyžene nepřátelské opice dříve, než přijde tygr?
Pravidla ke stažení

Název hry: Souhvězdí, originální název: Constellations, kód: DJ08523
Popis: Dokážete najít cestu přes všechny hvězdy na okraji galaxie? Hra Souhvězdí pro 1 až 4 hráče od 8 let prověří vaše pozorovací schopnosti a prostorové vnímání. 
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Woolfy – kooperativní hra, originální název: Woolfy, kód: DJ08427
Popis: Kooperativní hra je založená na příběhu tří prasátek a vlka. Všichni hráči hrají společně proti vlkovi. Cílem hry je postavit cihlový domeček a vrátit tři malá prasátka bezpečně do domečku dříve, než je chytí vlk. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Pirátský ostrov, originální název: Pirate Island,
kód: DJ08595

Popis: Všichni na palubu! Který pirát najde jako první poklad Edwarda Hrozného? Ukryl ho na Krokodýlím ostrově a k jeho vypátrání budete potřebovat hodně štěstí a odvahu! Hra pro 2-4 hráče od 5 let. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Žraloci na lovu, originální název: Fish'n shark, kód: DJ00805 
Popis: Velmi snadná strategická hra pro 2 až 4 hráče.  Táta žralok bere své děti na lekci rybaření. Kdo bude nejlepší? 
Pravidla ke staženíNázev hry: Zvukové pexeso, originální název: Memo Sono, kód: DJ08260. 
Popis: Jednoduchá paměťová hra pro 2 až 4 hráče od 3 let na přiřazování zvuků. Hra má jednoduchá a snadno pochopitelná pravidla. Cílem hry je nasbírat co nejvíce kostek se zvířátky. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Bingo - oblékání , originální název: Bingo, kód: DJ08190
Popis: Bingo Oblékání je vzdělávací hra pro 1 - 6 hráčů od 3 let. Děti vytahují z tašky kusy oblečení a pokládají je na svou desku. Na stylu a ročním období nezáleží. Jen musíte být první, kdo svou postavu kompletně oblékne. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Dinosauří domino, bingo, pexeso, originální název: Bingo, Mémo, Domino, kód: DJ08132
Popis: Velká dinosauří zábava pro děti od 3 let. V sadě jsou celkem tři hry - domino, bingo a pexeso. Hry rozvíjejí paměť, koncentraci a motorické dovednosti. Pravidla ke stažení


Název hry: Hmatové loto - Zvířátka, originální název: Tactilo Loto, kód: DJ08129
Popis: Děti roztočí velkou ruletu a pak poznávají zvířátka podle heboučkého bříška nebo chlupatého kožíšku. Podle toho, jaký kožíšek jim šipka na ruletě ukáže, musí v sáčku po hmatu vylovit příslušnou kartičku. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Loto - Farma, originální název: Tactilo loto Ferme, 
k
ód: DJ08135
Popis: Hmatová edukativní hra, ve které jsou všechny předměty schované v sáčku, kde dítě hmatem hledá v sáčku předmět, u kterého se ručička na hracím kole zastavila.
Pravidla ke stažení

Název hry: Hmatové loto – Bzzz, originální název: Tactil Bzzz, 
kód: DJ08259

Popis: Hmatové loto pro 2 až 4 hráče od 3 let. Cílem hry je hmatem pomocí konečků prstů najít stejné symboly, které padly na ruletě a získat 4 různé karty hmyzu. Hra pomáhá rozvíjet jemné motorické dovednosti. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Memo Mú, originální název: Memo Meuh, kód: DJ08482.
Popis: Vtipné zvukové pexeso pro 2-4 hráče od 3 do 6 let. Hra stimuluje paměť a schopnost naslouchat a zároveň děti učí rozpoznávat zvuky zvířat. 
Pravidla ke staženíNázev hry: Ponožkové příšerky, originální název: Socksy Monster, kód: DJ08526
Popis: Ponožkové příšerky je kooperativní hra pro 2-4 hráče od 3 let. Hráči spolu musí spolupracovat a společně nalézt alespoň 3 trojice ponožek dříve, než se naplní zásuvka na děravé ponožky.
Pravidla ke stažení

Název hry: Ludo Park - sada 4 her (v parku), originální název: Ludo Park - 4 Mémo, kód: DJ01698
Popis: Sada 4 zábavných her v jednom balení - můžete si s dětmi zahrát na rybáře, pexeso, loto nebo jednoduchou deskovou hru. 
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Ludo Wood - sada 4 her (v lese), originální název: Ludo Wood - 4 Mémo, kód: DJ01628
Popis: Sada 4 zábavných her v jednom balení - můžete si s dětmi zahrát na rybáře, pexeso, loto nebo jednoduchou deskovou hru. 
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Hry se zvířátky, originální název: Ludanimo, kód: DJ08420
Popis: Sada 3 her pro 1-4 hráče od 3 do 6 let. Na děti čekají měkké plastové figurky a velké kostky, vše je uzpůsobené pro malé ruce. Pokud děti zrovna nemají náladu na deskovou hru, mohou si volně hrát se zvířátky a s kostkami. Pravidla ke stažení

Název hry: Totem Zen, originální název: Totem Zen, kód: DJ08454
Popis: Úkolem hráče je podle předlohy pomocí dřevěných hůlek postavit totem. Ale pozor, nesmíte si ho zbořit. Pokud je totem postavený správně, hráč získává kartu a odpovídající počet bodů. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Hoří! Hoří! , originální název: Pin Pon!, kód: DJ08571
Popis: Poplach! V hasičské zbrojnici se právě rozezněla siréna – vypukl požár! Pomůžete hasičům dorazit včas, aby uhasili požár a zachránili dům? Hra pro 2-4 hráče od 10 let. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Piknik , originální název: Picnic, kód: DJ08572
Popis: Strategická hra pro 2-4 hráče od 4 do 10 let. Králíci a lišky pořádají velký piknik. Každý tým králíka a lišky se pohybuje po dílcích a snaží se nasbírat co nejvíce jídla na piknik! 
Pravidla ke stažení


Název hry: Blá blá blá - vyprávějte příběhy, originální název: Bla Bla Bla, kód: DJ08462. 
Popis: Jednoduchá a přitom zábavná hra, kdy pomocí kartiček a hrací kostky vyprávíte příběh dle vlastní fantazie a na základě asociací. Pro 3 - 5 hráčů od 7 let. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Chytáme kachničky, originální název: Ducky Ducky, kód: DJ08462. 
Popis: Hra pro 2-4 hráče od 6 do 99 let. Tato hra prověří vaši předvídavost a schopnost plánovat. Vyhrává hráč, který jako první získá 6 karet s dárkem.
Pravidla ke stažení


Název hry: Karneval – magnetická hra, originální název: Carnaval Magnet, kód: DJ08524. 
Popis:
Společenská hra pro 2 hráče od 7 let. Na karnevalu probíhá jeden průvod za druhým, ale vše je velmi chaotické. Kdo jako první dá tento malý svět zpět do pořádku?
Pravidla ke stažení

Název hry: Kolotoč s bambulkami, originální název: Pompon, kód: DJ00804. 
Popis:
Zábavná hra pro 2-4 hráče od 5 do 10 let. Během hry je důležité předvídat pohyb kolotoče. Cílem hráčů je chytit co nejvíce bambulek.
Pravidla ke stažení


Název hry: Tinyly párty, originální název: Tinyly Party, kód: DJ06972. 
Popis:
Hra pro 2-4 hráče od 6 let vás zavede do kouzelného světa panenek Tinyly. Je večer před velkou oslavou jara. Všechny panenky Tinyly jsou pozvané a chystají se na letošní maškarní ples. 
Pravidla ke stažení

 

Název hry: Mikádo, originální název: Mikado, kód: DJ05210. 
Popis:
Jedna z nejoblíbenějších her pro celou rodinu je snadná, srozumitelná a mohou ji hrát děti i dospělí. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Šachy, originální název: Echecs Chess, kód: DJ05216. Popis: Klasická hra Šachy pro 2 hráče od 6 let v krásném provedení s dřevěnými figurkami a s ilustrovanou hrací deskou s motivem mořského dna. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Kytičky a hmyzáci, originální název: Tactic Flower, kód: DJ08531. 
Popis:
Hra pro 2 hráče od 7 let. Zahrada je v plném květu a hmyz se prohání mezi okvětními lístky. Kdo jako první přistane na sadě květin – motýli nebo broučci? Chytrá hra procvičí paměť a strategii.
Pravidla ke stažení


Název hry: Hra na schovávanou, originální název: Kiké Pala, kód: DJ08579. 
Popis:
Děti si hrají na hřišti na schovávanou. Podaří se vám nalézt všechny své přátele? Karetní hra pro 2-5 hráčů od 5 let. 
Pravidla ke staženíNázev hry: 12 zvířat, originální název: DouZanimo, kód: DJ08530. 
Popis:
Kooperativní hra pro 2-4 hráče od 5 let, ve které postupně skládáte zvířata ze 3 částí. Zapojte paměť a najděte všechny části dříve, než skončí čtvrté kolo hry.
Pravidla ke stažení


Název hry: Dárkové domino, originální název: Cadomino, kód: DJ08549. 
Popis:
Karetní hra na principu domina pro 2-6 hráčů prověří postřeh a rychlost. Úkolem hráčů je najít sérii domina, která jim umožní spojit zvíře s barvou. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Mlsné příšerky, originální název: Sweet monster, kód: DJ08545. 
Popis:
Paměťová a dedukční hra s oboustrannými dílky pro 2 až 5 hráčů. Každý hod dvěma kostkami ukáže kombinaci příšerky a sladkosti, která odpovídá jednomu z dílků. Cílem hry je tento dílek najít.  
Pravidla ke stažení

Název hry: Oscar a Max, originální název: Oscar a Max, kód: DJ08575. 
Popis:
Dětská hra pro 2-4 hráče. Oscar, král džungle, musí shromáždit všechny své poddané. Úkolem hráčů je pomáhat Oscarovi a shromáždit co nejvíce zvířat. Je třeba zapojit paměť a mít i trochu štěstí. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Piktogramy, originální název: Pictobric, kód: DJ00801. 
Popis:
Společenská hra pro 3-6 hráčů na kreslení pomocí obdélníků a kruhů vyžaduje pozorovací schopnosti a představivost. Hráči kreslí pomocí dílků. Vyhrává hráč, který má na konci hry nejvíce bodů. Pravidla ke stažení
Název hry: Yam's Junior, originální název: Yam's Junior, kód: DJ05209.
Popis:
Známá hra Yahtzee upravená pro nejmenší od 4 do 8 let. Na žetonech jsou vyobrazená zvířata, která hráči skládají do skupin. Vítězí hráč, který má jako první 3 žetony v jedné řadě. Pokud některý hráč během hry získá „yams“ (5 stejných zvířat), okamžitě vítězí.  Pravidla ke stažení


Název hry: Cesta na Mars, originální název: Destination Mars, kód: DJ08582. 
Popis:
Kdo se jako první dostane ze Země na Mars? Abyste vyhráli závod k rudé planetě, musíte se svou raketou obratně létat. Pozorování, obratnost a rychlé reakce – to jsou dovednosti potřebné k tomu, abyste se stali nejlepším pilotem v galaxii. Hra pro 2-4 hráče od 6 let. 
Pravidla ke stažení-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UKONČENÍ PRODEJE:

Název hry: Přes řeku Potomac, originální název: Potomac, 
kód: DJ08407. 
Popis:
Hráči při této hře spolupracují a snaží se dostat všechna zvířata bezpečně přes řeku do lesa. Je třeba si pospíšit, než loď strhne vodopád. 
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Žirafa– kooperativní hra, originální název: Zirafa, kód: DJ08599. 
Popis:
Každá žirafa si přeje být ta nejvyšší. Aby jí krk dobře rostl, musí jíst hodně květin! Procvičte si paměť a postřeh s touto hrou podobnou klasickému pexesu. Úkolem hráčů je postavit co nejvyšší žirafu. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Labyrint - najdi cestu, originální název: Labyrintix, kód: DJ08487. 
Popis:
Dokážete najít cestu ven z bludiště a najít správný totem? Hra pro děti i dospělé trénuje představivost, rychlost a logiku. Je třeba sledovat šipky na kartě, co nejrychleji vyjít ven z labyrintu a určit správný totem. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Farma zvířat, originální název: Farmanimo, kód: DJ08483. 
Popis:
Hráči musí společně dovést na louku alespoň jeden druh zvířátka, dříve, než se vrátí farmář na svém traktoru z vesnice.  Ale pozor, musí najít bílá zvířátka, ne červená! 
Pravidla ke stažení


Název hry: Popletená zvířátka, originální název: Folanimos, kód: DJ08465. 
Popis:
Zábavná hra pro 3 až 5 hráčů od 4 let. Hra prověří vaše pozorovací schopnosti a rychlost. Vyhrává hráč, který na konci získá nejvíce karet. 
Pravidla ke staženíNázev hry: Chobotnice - kooperativní hra, originální název: Octopus, 
kód: DJ08405. 
Popis:
Hráči se snaží společně zachraňovat ryby před velkou chobotnicí. Úkolem hráčů je pomoci rybám rychle uniknout do čistších vod. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Sněží, sněží, originální název: Snow Snow, kód: DJ08492. 
Popis:
Zahrajte si společně s dětmi ledovou hru za dlouhých zimních večerů. A nebo vás v horkém  létě ochladí. Hra je pro 2 až 5 hráčů od 5 let. Hráči musí spolupracovat a převést 4 kamarády na druhý břeh přes ledové kry. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Kočičí astronauti , originální název: Space Cat, kód: DJ08597. 
Popis:
Kočičí astronauti je strategická hra, která podporuje rozvoj zručnosti. Chcete-li prozkoumat svou část galaxie, musíte vypustit svou raketu na správnou planetu nebo hvězdu a být první, kdo zaplní svou herní desku!
Pravidla ke stažení


Název hry: Zoo snů, originální název: WonderZoo, 
kód: DJ08402. 
Popis:
Společenská hra pro děti od 7 let. Hra je vhodná pro 2 až 4 hráče. Úkolem hráčů je vytvořit na své hrací desce co nejlepší zoo s nejvíce návštěvníky okolo zvířat. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Quadri color, originální název: Quadri Color, kód: DJ08447. 
Popis:
Zábavná hra pro 4 až 6 hráčů od 6 let. Hráči se rozdělí do dvou týmů. Na zápěstí a kotníky si umístí celkem čtyři náramky různých barev. Pak podle vylosované karty reprodukují barevné kontakty. Smích zaručen.
Pravidla ke stažení


Název hry: Jdeme se klouzat!, originální název: Glisse Glace, kód: DJ08406. 
Popis:
Pod dozorem tatínků tučňáků se malí tučňáci baví skákáním přes ledové kry, ale pozor, aby přitom nespadli do vody! Hra pro 2-5 hráčů od 6 let. Cílem hry je získat co nejvíce bodů pomocí cvrnkání pukem. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Vílí závody, originální název: Fée Toibelle, kód: DJ08456. 
Popis:
Půvabná hra pro dívky - princezny. Cílem hry je vydat se na cestu, nasbírat 4 důležité předměty stejné barvy, bez kterých se žádná princezna neobejde (čelenku, řetízek, kabelku a vějíř), a co nejrychleji se kočárem jako první vrátit zpět do zámku.
Pravidla ke stažení

Název hry: Floralia, originální název: Floralia, kód: DJ08573. 
Popis:
Počasí se neustále mění, proto je potřeba zůstat ostražitý – semínka jsou již zasazena a závod mezi mladými zahradníky začal. Cíl hry je být prvním hráčem, který vypěstuje svou květinu.  
Pravidla ke stažení


Název hry: Vesmírní stavitelé, originální název: Space Builder, kód: DJ08546. 
Popis:
Staňte se vesmírnými architekty a postavte své vesmírné město podle instrukcí na mapě. Musíte použít správné budovy a natočit je správným směrem přesně podle mapy, a to vše co nejrychleji!
Pravidla ke stažení


Název hry: Kavárna mimozemšťanů, originální název: Alien Café, kód: DJ08410. 
Popis:
Alien Café je kooperativní hra, ve které hráči společně provozují restauraci a snaží se nabízet hostům perfektní servis v určeném čase. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Twisty, originální název: Twisty, kód: DJ08404. 
Popis:
Taktická a strategická hra pro děti, u které je potřeba skládat žetony v určitém pořadí.
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Animouv - Zvířátka v pohybu, originální název: Animouv, 
kód: DJ08446. 
Popis:
Dokážete přelstít ostatní hráče a seřadit svá zvířátka do jedné řady? Úkol seřadit tři zvířátka vypadá jednoduše, ale pozor: vaši protihráči mají také své plány a jejich řada je úplně jiná než vaše.
Pravidla ke stažení


Název hry: Šance Junior, originální název: Shut the box junior, kód: DJ05233. 
Popis:
Strategická hra pro 2-4 hráče od 4 let. Cílem hry je v každém kole zavřít co nejvíce klapek, dokud nebude možné zavřít žádnou další. Děti nemusí umět sčítat, protože čísla nahrazují ilustrace.
Pravidla ke stažení

Název hry: Cestovní hry - Husa a Člověče nezlob se, originální název: Ludo & Co Junior, kód: DJ05226. 
Popis:
Tento set v kufříku obsahuje dvě jednoduché, krásně ilustrované hry. Jedna hra je velmi podobná oblíbenému Člověče, nezlob se, druhá hra nabízí jednoduchou hru s kostkou a figurkami. Pravidla ke stažení

Název hry: Animo kostky, originální název: Animo Dice, kód: DJ08475. 
Popis:
Zábavná a jednoduchá hra, ve které házíte kostkami a snažíte se jako první dosáhnout kombinace zvířátek, které máte na svých kartách.
Pravidla ke stažení


Název hry: Twist Up, originální název: Twist Up, kód: DJ08541. 
Popis:
Podle pokynů svého spoluhráče je třeba se pokusit o reprodukci vzorové karty. Dobrá komunikace je v této hře klíčem k úspěchu. Vzdělávací hra podporuje řeč a komunikaci.
Pravidla ke stažení


Název hry: Paměťová hra Veggy, originální název: Veggy Memo, kód: DJ08528. 
Popis:
Hra pro 2-8 hráčů od 4 let. Veggy Memo je první paměťová hra pro malé hráče.
Pravidla ke staženíNázev hry: Awalé, originální název: Awalé, kód: DJ05206. 
Popis:
Africká hra v designu upraveném pro děti. Semena nahrazují blechy, které mají děti za úkol vybírat psovi z kožichu. Hra je určená pro dva hráče od 8 let. Pravidla ke staženíNázev hry: Člověče, nezlob se!, originální název: Petits chevaux Ludo, kód: DJ05215. Popis: Zábavné Člověče, nezlob se! s jedinečným designem, což bude pro děti i rodiče vítaným osvěžením klasiky. 
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Loto - Obchod, originální název: Memo loto Shop, kód: DJ08537. 
Popis:
Je čas vyrazit na nákupy. Chcete-li získat 4 položky ze svého nákupního seznamu, musíte navštívit různé obchody a zapojit svoji paměť. Cílem hry je být prvním hráčem, který dokončí svůj nákupní seznam. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Cesta kolem světa, originální název: Around the world, kód: DJ08598. 
Popis:
Na cestě kolem světa navštívíte 1001 nezapomenutelných měst. Podělte se o svůj výlet se svými přáteli a pošlete jim pohlednice! Kdo zažije nejlepší dobrodružství?
Pravidla ke stažení

 
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.