Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog DJECO - deskové hry

DJECO - deskové hry

Pravidla her ke stažení 15. 1. 2023 2 minuty
Kristýna Křížová
Deskové hry - to je ten nejlepší čas strávený s rodinou!


Název hry: Magnetická námořní bitva, originální název: Naviplouf,
k
ód: DJ05270
Popis: Velká magnetická cestovní verze klasické námořní bitvy pro dva hráče. Hra je ideální pro malé námořníky. Vaším úkolem je správně uhodnout, kam si váš spoluhráč umístil své lodě. Pravidla ke stažení

Název hry: Šachy a dáma, originální název: Echecs et Dames,
k
ód: DJ05225Popis: Zahrajte si šachy nebo dámu nyní s krásnou sadou od francouzské značky Djeco. Vše se ukládá do praktického kufříku.
Pravidla ke stažení

Název hry: A mám tě!, originální název: Chop!Chop!, kód: DJ08401
Popis: Nádherná a zábavná taktická hra mezi kočkou a myší. Kočka chce myšku a myška chce sýr. Kdo způsobí největší chaos v kuchyni? Kočka nebo myš?
Pravidla ke stažení


Název hry: Blafuj, piráte!, originální název: Bluff Pirate, kód: DJ08417
Popis: Jste připraveni na dobrodružství? Staňte se pirátem a buďte první, kdo najde poklad ukrytý na jednom z tajných ostrovů. Chcete-li posunout svoji loď dopředu, musíte získat sadu identických karet.  
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Cestička se zvířátky, originální název: little Circuit, 
k
ód: DJ08550
Popis: Cestička se zvířátky je klasická jednoduchá desková hra pro nejmenší děti v nové nápadité podobě. Děti hází barevnou kostkou a snaží se, aby jejich zvířátko došlo do cíle jako první.   
Pravidla ke stažení

Název hry: Kde a jak žijí zvířátka?, originální název: little Association, 
k
ód: DJ08553
Popis: Krásná hra pro nejmenší děti se kterou se naučí, jak a kde žijí zvířátka. Děti využijí i postřeh a pohotovou reakci. Hra z kvalitního kartonu se třemi figurkami zvířátek je bude stoprocentně bavit!  
Pravidla ke stažení

Název hry: Lekníny a žabky, originální název: little Balancing, 
k
ód: DJ08554
Popis: Malé žabky balancují na květech leknínů, které rostou na hladině rybníčku. Musí být opatrné, aby nespadly do rybníčku. Tato hra podporuje jemnou motoriku a pozornost.  
Pravidla ke stažení

Název hry: Pomáháme zvířátkům, originální název: little Cooperation, 
k
ód: DJ08555
Popis: Jednoduchá hra určená pro menší děti - tak akorát na udržení pozornosti. 4 zvířátka se snaží dostat do svého iglú na ledovém poli. Hra vyžaduje od dětí spolupráci a učí je hrát si společně.
Pravidla ke stažení

Název hry: Králíčci, originální název: little Collect, kód: DJ08558
Popis: Králíčci jsou hladoví a pokud se k nim chcete přiblížit musíte sklízet mrkev a hrách. Vyhrává hráč, který získá 3 králíčky, 3 mrkve a 3 hrášky. Díky jednoduchým pravidlům a krátké herní době je tato stolní hra vhodná pro nejmenší děti. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Závod myšek, originální název: little Lucky, kód: DJ08560. 
Popis: Zábavná hra  vhodná pro nejmenší děti. Délka jedné hry je cca 10 minut. Malé myšky ucítily vůni lahodného sýra. Aby ho mohly ochutnat, musí k němu najít cestu. K tomu budou potřebovat svou paměť... a také trochu štěstí!
Pravidla ke stažení

Název hry: Zvířátka v akci, originální název: little Action, kód: DJ08557
Popis: Jednoduchá akční hra umožní dětem rozvíjet své dovednosti a zároveň se pobavit. Postavte pyramidu, zahrajte si bowling, házejte, chytejte a vyhrajete medaili.
Pravidla ke stažení


Název hry: Barevní motýlci , originální název: little OBSERVATION, kód: DJ08551
Popis: Jednoduchá, přesto zábavná hra pro nejmenší děti od 2,5 do 5 let. Dvoubarevní motýlci krouží kolem zahrady. Hráči hází kostkami a jejich úkolem je chytit motýlka dle správné kombinace barev.
Pravidla ke stažení

Název hry: Hop! Hop! Hop!, originální název: Hop!Hop!Hop!, kód: DJ08408
Popis: Všichni hrají společně proti větru, v této hře nejsou poražení. Pastýřka, její ovce a pes se musí vrátit přes nebezpečný most do ovčína. Pozor na vítr, který most odnáší.
Pravidla ke stažení

 

Název hry: Pozor, zloději!, originální název: Tapikékoi?, kód: DJ08542
Popis: Pozor na zloděje! je paměťová hra. Hráči se střídají v hraní rolí: jeden vždy představuje rodinu a ostatní hráči představují zloděje, poté se v roli vystřídají. Zloděj využije chvíle, kdy rodina spí, a ukradne / odstraní z hracích desek jeden nebo více předmětů z hracích desek. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Přes řeku Potomac, originální název: Potomac, 
k
ód: DJ08407
Popis: Hráči při této hře spolupracují a snaží se dostat všechna zvířata bezpečně přes řeku do lesa. Je třeba si pospíšit, než loď strhne vodopád. 
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Quartino, originální název: Quartino, kód: DJ08544
Popis: Ve hře postupně umísťujete na hrací desku žetony podle barevných kombinací zobrazených na vašich kartách. Chování spoluhráčů vám může pomoci nebo být naopak překážkou. Cílem hry je jako první umístit žetony na hrací desku podle zadání na svých 4 Quartino kartách.
Pravidla ke stažení

Název hry: Kokosy a opice, originální název: Chipe Cocos, kód: DJ08594
Popis: Velmi jednoduchá pohybová hra, ve které je zásadní strategie a plánování předem. Hra je pro 2 až 4 hráče od 8 let. Která opičí tlupa bude nejlépe organizovaná a nasbírá nejvíce kokosů a přitom vyžene nepřátelské opice dříve, než přijde tygr?
Pravidla ke stažení

Název hry: Souhvězdí, originální název: Constellations, kód: DJ08523
Popis: Dokážete najít cestu přes všechny hvězdy na okraji galaxie? Hra Souhvězdí pro 1 až 4 hráče od 8 let prověří vaše pozorovací schopnosti a prostorové vnímání. 
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Woolfy – kooperativní hra, originální název: Woolfy,
k
ód: DJ08427
Popis: Kooperativní hra je založená na příběhu tří prasátek a vlka. Všichni hráči hrají společně proti vlkovi. Cílem hry je postavit cihlový domeček a vrátit tři malá prasátka bezpečně do domečku dříve, než je chytí vlk. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Pirátský ostrov, originální název: Pirate Island,
kód: DJ08595

Popis: Všichni na palubu! Který pirát najde jako první poklad Edwarda Hrozného? Ukryl ho na Krokodýlím ostrově a k jeho vypátrání budete potřebovat hodně štěstí a odvahu! Hra pro 2-4 hráče od 5 let. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Žraloci na lovu, originální název: Fish'n  shark,
kód: DJ00805 

Popis: Velmi snadná strategická hra pro 2 až 4 hráče.  Táta žralok bere své děti na lekci rybaření. Kdo bude nejlepší? 
Pravidla ke stažení


Název hry: Zvukové pexeso, originální název: Memo Sono,
kód: DJ08260.
 
Popis: Jednoduchá paměťová hra pro 2 až 4 hráče od 3 let na přiřazování zvuků. Hra má jednoduchá a snadno pochopitelná pravidla. Cílem hry je nasbírat co nejvíce kostek se zvířátky. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Bingo - oblékání , originální název: Bingo, 
kód: DJ08190

Popis: Bingo Oblékání je vzdělávací hra pro 1 - 6 hráčů od 3 let. Děti vytahují z tašky kusy oblečení a pokládají je na svou desku. Na stylu a ročním období nezáleží. Jen musíte být první, kdo svou postavu kompletně oblékne. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Dinosauří domino, bingo, pexeso, originální název: Bingo, Mémo, Domino, 
kód: DJ08132

Popis: Velká dinosauří zábava pro děti od 3 let. V sadě jsou celkem tři hry - domino, bingo a pexeso. Hry rozvíjejí paměť, koncentraci a motorické dovednosti. Pravidla ke stažení

Název hry: Hmatové loto - Zvířátka, originální název: Tactilo Loto, kód: DJ08129Popis: Děti roztočí velkou ruletu a pak poznávají zvířátka podle heboučkého bříška nebo chlupatého kožíšku. Podle toho, jaký kožíšek jim šipka na ruletě ukáže, musí v sáčku po hmatu vylovit příslušnou kartičku. Pravidla ke stažení
 

Název hry: Loto - Farma, originální název: Tactilo loto Ferme, 
k
ód: DJ08135
Popis: Hmatová edukativní hra, ve které jsou všechny předměty schované v sáčku, kde dítě hmatem hledá v sáčku předmět, u kterého se ručička na hracím kole zastavila. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Hmatové loto – Bzzz, originální název: Tactil Bzzz, 
kód: DJ08259

Popis: Hmatové loto pro 2 až 4 hráče od 3 let. Cílem hry je hmatem pomocí konečků prstů najít stejné symboly, které padly na ruletě a získat 4 různé karty hmyzu. Hra pomáhá rozvíjet jemné motorické dovednosti. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Loto - Obchod, originální název: Memo loto Shop, kód: DJ08537
Popis: Je čas vyrazit na nákupy. Chcete-li získat 4 položky ze svého nákupního seznamu, musíte navštívit různé obchody a zapojit svoji paměť. Cílem hry je být prvním hráčem, který dokončí svůj nákupní seznam. 
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Želvičky, originální název:Little MEMO garden, kód: DJ08559. 
Popis: Zábavná hra pro 2 až 4 hráče od 2,5 do 5 let. Délka jedné hry je cca 10 minut. Malé želvy jsou nenasytné, své jídlo prostě milují! Cílem hry je získat co nejvíce karet.
Pravidla ke stažení


Název hry: Ponožkové příšerky, originální název: Socksy Monster, kód: DJ08526
Popis: Ponožkové příšerky je kooperativní hra pro 2-4 hráče od 3 let. Hráči spolu musí spolupracovat a společně nalézt alespoň 3 trojice ponožek dříve, než se naplní zásuvka na děravé ponožky.
Pravidla ke stažení

Název hry: Šance Junior, originální název: Shut the box junior, kód: DJ05233
Popis: Strategická hra pro 2-4 hráče od 4 let. Cílem hry je v každém kole zavřít co nejvíce klapek, dokud nebude možné zavřít žádnou další. Děti nemusí umět sčítat, protože čísla nahrazují ilustrace.
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Ludo Park - sada 4 her (v parku), originální název: Ludo Park - 4 Mémo, kód: DJ01698
Popis: Sada 4 zábavných her v jednom balení - můžete si s dětmi zahrát na rybáře, pexeso, loto nebo jednoduchou deskovou hru. 
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Ludo Wood - sada 4 her (v lese),
o
riginální název: Ludo Wood - 4 Mémo, kód: DJ01628
Popis: Sada 4 zábavných her v jednom balení - můžete si s dětmi zahrát na rybáře, pexeso, loto nebo jednoduchou deskovou hru. 
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Totem Zen, originální název: Totem Zen, kód: DJ08454
Popis: Úkolem hráče je podle předlohy pomocí dřevěných hůlek postavit totem. Ale pozor, nesmíte si ho zbořit. Pokud je totem postavený správně, hráč získává kartu a odpovídající počet bodů. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Panika v džungli , originální název: Jungle Panic, kód: DJ08577
Popis: V džungli panuje panika. Hroši, hadi a gepardi tropí neplechu a narušují klid. Pomozte obnovit v přírodě harmonii a vytvořte oddělené zóny pro každý druh zvířete. Hra pro 2-4 hráče od 6 let. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Cesta na Mars, originální název: Destination Mars, kód: DJ08582
Popis: Kdo se jako první dostane ze Země na Mars? Abyste vyhráli závod k rudé planetě, musíte se svou raketou obratně létat. Pozorování, obratnost a rychlé reakce – to jsou dovednosti potřebné k tomu, abyste se stali nejlepším pilotem v galaxii. Hra pro 2-4 hráče od 6 let. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Cesta kolem světa, originální název: Around the world, kód: DJ08598
Popis: Na cestě kolem světa navštívíte 1001 nezapomenutelných měst. Podělte se o svůj výlet se svými přáteli a pošlete jim pohlednice! Kdo zažije nejlepší dobrodružství? Pravidla ke stažení


Název hry: Hoří! Hoří! , originální název: Pin Pon!, kód: DJ08571
Popis: Poplach! V hasičské zbrojnici se právě rozezněla siréna – vypukl požár! Pomůžete hasičům dorazit včas, aby uhasili požár a zachránili dům? Hra pro 2-4 hráče od 10 let. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Blá blá blá - vyprávějte příběhy, originální název: Bla Bla Bla, kód: DJ08462. 
Popis: Jednoduchá a přitom zábavná hra, kdy pomocí kartiček a hrací kostky vyprávíte příběh dle vlastní fantazie a na základě asociací. Pro 3 - 5 hráčů od 7 let.
Pravidla ke stažení

Název hry: Tinyly párty, originální název: Tinyly Party, kód: DJ06972. 
Popis: Hra pro 2-4 hráče od 6 let vás zavede do kouzelného světa panenek Tinyly. Je večer před velkou oslavou jara. Všechny panenky Tinyly jsou pozvané a chystají se na letošní maškarní ples. 
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Mikádo, originální název: Mikado, kód: DJ05210
Popis: Jedna z nejoblíbenějších her pro celou rodinu je snadná, srozumitelná a mohou ji hrát děti i dospělí. Pravidla ke stažení


Název hry: Šachy, originální název: Echecs Chess, kód: DJ05216Popis: Klasická hra Šachy pro 2 hráče od 6 let v krásném provedení s dřevěnými figurkami a s ilustrovanou hrací deskou s motivem mořského dna. Pravidla ke stažení

Název hry: Kytičky a hmyzáci, originální název: Tactic Flower, kód: DJ08531
Popis: Hra pro 2 hráče od 7 let. Zahrada je v plném květu a hmyz se prohání mezi okvětními lístky. Kdo jako první přistane na sadě květin – motýli nebo broučci? Chytrá hra procvičí paměť a strategii.
Pravidla ke stažení

Název hry: Hra na schovávanou, originální název: Kiké Pala, kód: DJ08579
Popis: Děti si hrají na hřišti na schovávanou. Podaří se vám nalézt všechny své přátele? Karetní hra pro 2-5 hráčů od 5 let. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Paměťová hra Veggy, originální název: Veggy Memo, kód: DJ08528
Popis: Hra pro 2-8 hráčů od 4 let. Veggy Memo je první paměťová hra pro malé hráče.
Pravidla ke staženíNázev hry: 12 zvířat, originální název: DuoZanimo, kód: DJ08530
Popis: Kooperativní hra pro 2-4 hráče od 5 let, ve které postupně skládáte zvířata ze 3 částí. Zapojte paměť a najděte všechny části dříve, než skončí čtvrté kolo hry.
Pravidla ke stažení


Název hry: Dárkové domino, originální název: Cadomino, kód: DJ08549
Popis: Karetní hra na principu domina pro 2-6 hráčů prověří postřeh a rychlost. Úkolem hráčů je najít sérii domina, která jim umožní spojit zvíře s barvou. 
Pravidla ke staženíNázev hry: Mlsné příšerky, originální název: Sweet monster, kód: DJ08545. 
Popis: Paměťová a dedukční hra s oboustrannými dílky pro 2 až 5 hráčů. Každý hod dvěma kostkami ukáže kombinaci příšerky a sladkosti, která odpovídá jednomu z dílků. Cílem hry je tento dílek najít.  
Pravidla ke stažení


Název hry: Oskar a Max, originální název: Oskar a Max, kód: DJ08575. 
Popis: Dětská hra pro 2-4 hráče. Oscar, král džungle, musí shromáždit všechny své poddané. Úkolem hráčů je pomáhat Oscarovi a shromáždit co nejvíce zvířat. Je třeba zapojit paměť a mít i trochu štěstí. 
Pravidla ke stažení
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ukončení prodeje

Název hry: Žirafa– kooperativní hra, originální název: Zirafa, kód: DJ08599
Popis: Každá žirafa si přeje být ta nejvyšší. Aby jí krk dobře rostl, musí jíst hodně květin! Procvičte si paměť a postřeh s touto hrou podobnou klasickému pexesu. Úkolem hráčů je postavit co nejvyšší žirafu. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Labyrint - najdi cestu, originální název: Labyrintix, kód: DJ08487
Popis: Dokážete najít cestu ven z bludiště a najít správný totem? Hra pro děti i dospělé trénuje představivost, rychlost a logiku. Je třeba sledovat šipky na kartě, co nejrychleji vyjít ven z labyrintu a určit správný totem. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Farma zvířat, originální název: Farmanimo, kód: DJ08483
Popis: Hráči musí společně dovést na louku alespoň jeden druh zvířátka, dříve, než se vrátí farmář na svém traktoru z vesnice.  Ale pozor, musí najít bílá zvířátka, ne červená! 
Pravidla ke stažení

Název hry: Popletená zvířátka, originální název: Folanimos, kód: DJ08465
Popis: Zábavná hra pro 3 až 5 hráčů od 4 let. Hra prověří vaše pozorovací schopnosti a rychlost. Vyhrává hráč, který na konci získá nejvíce karet. 
Pravidla ke stažení


Název hry: Chobotnice - kooperativní hra, originální název: Octopus, 
k
ód: DJ08405
Popis: Hráči se snaží společně zachraňovat ryby před velkou chobotnicí. Úkolem hráčů je pomoci rybám rychle uniknout do čistších vod. 
Pravidla ke stažení

Název hry: Sněží, sněží, originální název: Snow Snow, 
kód: DJ08492

Popis: Zahrajte si společně s dětmi ledovou hru za dlouhých zimních večerů. A nebo vás v horkém  létě ochladí. Hra je pro 2 až 5 hráčů od 5 let. Hráči musí spolupracovat a převést 4 kamarády na druhý břeh přes ledové kry. Pravidla ke stažení

Název hry: Kočičí astronauti , originální název: Space Cat, kód: DJ08597
Popis: Kočičí astronauti je strategická hra, která podporuje rozvoj zručnosti. Chcete-li prozkoumat svou část galaxie, musíte vypustit svou raketu na správnou planetu nebo hvězdu a být první, kdo zaplní svou herní desku!
Pravidla ke stažení

Název hry: Zoo snů, originální název: WonderZoo, 
kód: DJ08402

Popis: Společenská hra pro děti od 7 let. Hra je vhodná pro 2 až 4 hráče. Úkolem hráčů je vytvořit na své hrací desce co nejlepší zoo s nejvíce návštěvníky okolo zvířat. Pravidla ke stažení

Název hry: Quadri color, originální název: Quadri Color, 
kód: DJ08447

Popis: Zábavná hra pro 4 až 6 hráčů od 6 let. Hráči se rozdělí do dvou týmů. Na zápěstí a kotníky si umístí celkem čtyři náramky různých barev. Pak podle vylosované karty reprodukují barevné kontakty. Smích zaručen.Pravidla ke stažení

Název hry: Jdeme se klouzat!, originální název: Glisse Glace, 
kód: DJ08406

Popis: Pod dozorem tatínků tučňáků se malí tučňáci baví skákáním přes ledové kry, ale pozor, aby přitom nespadli do vody! Hra pro 2-5 hráčů od 6 let. Cílem hry je získat co nejvíce bodů pomocí cvrnkání pukem. Pravidla ke stažení

Název hry: Vílí závody, originální název: Fée Toibelle, kód: DJ08456
Popis: Půvabná hra pro dívky - princezny. Cílem hry je vydat se na cestu, nasbírat 4 důležité předměty stejné barvy, bez kterých se žádná princezna neobejde (čelenku, řetízek, kabelku a vějíř), a co nejrychleji se kočárem jako první vrátit zpět do zámku.
Pravidla ke stažení

Název hry: Floralia, originální název: Floralia, kód: DJ08573
Popis: Počasí se neustále mění, proto je potřeba zůstat ostražitý – semínka jsou již zasazena a závod mezi mladými zahradníky začal. Cíl hry je být prvním hráčem, který vypěstuje svou květinu.  
Pravidla ke stažení


Název hry: Vesmírní stavitelé, originální název: Space Builder, kód: DJ08546
Popis: Staňte se vesmírnými architekty a postavte své vesmírné město podle instrukcí na mapě. Musíte použít správné budovy a natočit je správným směrem přesně podle mapy, a to vše co nejrychleji!
Pravidla ke stažení


Název hry: Kavárna mimozemšťanů, originální název: Alien Café, kód: DJ08410
Popis: Alien Café je kooperativní hra, ve které hráči společně provozují restauraci a snaží se nabízet hostům perfektní servis v určeném čase. Pravidla ke stažení


Název hry: Cestovní hry - Husa a Člověče nezlob se,
o
riginální název: Ludo & Co Junior, kód: DJ05226
Popis: Tento set v kufříku obsahuje dvě jednoduché, krásně ilustrované hry. Jedna hra je velmi podobná oblíbenému Člověče, nezlob se, druhá hra nabízí jednoduchou hru s kostkou a figurkami. Pravidla ke stažení


Název hry: Animo kostky, originální název: Animo Dice, kód: DJ08475
Popis: Zábavná a jednoduchá hra, ve které házíte kostkami a snažíte se jako první dosáhnout kombinace zvířátek, které máte na svých kartách.
Pravidla ke stažení


Název hry: Twist Up, originální název: Twist Up, kód: DJ08541
Popis: Podle pokynů svého spoluhráče je třeba se pokusit o reprodukci vzorové karty. Dobrá komunikace je v této hře klíčem k úspěchu. Vzdělávací hra podporuje řeč a komunikaci.
Pravidla ke stažení

Název hry: Awalé, originální název: Awalé, kód: DJ05206. 
Popis: Africká hra v designu upraveném pro děti. Semena nahrazují blechy, které mají děti za úkol vybírat psovi z kožichu. Hra je určená pro dva hráče od 8 let. Pravidla ke stažení
 

Název hry: Twisty, originální název: Twisty, kód: DJ08404
Popis: Taktická a strategická hra pro děti, u které je potřeba skládat žetony v určitém pořadí.
Pravidla ke stažení
 

Název hry: Animouv - Zvířátka v pohybu, originální název: Animouv, 
k
ód: DJ08446
Popis: Dokážete přelstít ostatní hráče a seřadit svá zvířátka do jedné řady? Úkol seřadit tři zvířátka vypadá jednoduše, ale pozor: vaši protihráči mají také své plány a jejich řada je úplně jiná než vaše. 
Pravidla ke stažení Název hry: Člověče, nezlob se!, originální název: Petits chevaux Ludo, kód: DJ05215Popis: Zábavné Člověče, nezlob se! s jedinečným designem, což bude pro děti i rodiče vítaným osvěžením klasiky. Pravidla ke stažení
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.