Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Náš příběh

Náš příběh

Na začátku všeho byly dvě sestry

Kristýna

Ahoj, já jsem Kristýna, snílek s hlavou v oblacích. Sním o lepších zítřcích, ale starám se o to, abyste vy, návštěvníci virtuálního i kamenného Agátina světa, byli spokojeni již dnes.

Pečuji o vývoj Agátina světa. Inspiraci čerpám ve Francii, kde jsem dříve žila a studovala. Zamilovala jsem si ji natolik, že se tam nejen každoročně vracím, ale kousek Francie se snažím přenášet i do Agátina světa. Nemalou část nabídky totiž tvoří značky, které dovážíme právě z Francie. Po mém boku stojí tři úžasní malí snílci: Kačka, Kuba a Danielka.

Lucie

Jsem sportovkyně tělem a duší. Ligové i reprezentační zápasy v softballu mě naučily zvládat i ty nejvypjatější okamžiky v klidu a jít si za svým cílem. V Agátině světě jím pro mě je perfektně zvládnutá organizace a logistika. Držím její otěže pevně v rukou, aby balíčky s dárky pro vaše děti dorazily vždy včas, hlavně ve vypjatém období předvánočního shonu.

Dbám také na to, abychom měli v pořádku všechny povinnosti vůči úřadům (a že jich neustále přibývá!). Když pouštím otěže Agátina světa, radost mi dělají mé dvě děti Agáta a Barča.

Tak vznikl Agátin svět

Před lety jsme si říkaly: „Přeci není možné, abychom byli jediní rodiče, které neuspokojuje nabídka běžných hračkářství. Nemůžeme být jediní, kteří chtějí pro své děti něco víc.“ A tak se zrodila první myšlenka, která vedla ke vzniku Agátina světa.
Ahoj, já jsem Agáta
Jsem zvědavá, veselá a neposedná holka, která ráda objevuje, zkoumá a tvoří. Moc ráda hraju hry s rodiči nebo s Matějem. Na webu vám ukážu, co se mi nejvíc líbí a s čím si ráda hraju. Jako holka samozřejmě nerozumím všemu z klučičího světa, ale Matěj mi naštěstí vždy pomůže.

5 hodnot Agátina světa

  • 1 Mámy mámám: Všechny v Agátině světě jsme mámy a víme, co naše děti nejlépe zabaví a současně něco nového naučí. Také si ale uvědomujeme, jak je často těžké správně vybrat a rozhodnout se. Proto jsme pro vás připravili Agátin hledátor - šikovného a rychlého průvodce výběrem kreativně zábavných hraček a rozvíjejících her.
  • 2 Kvalita + udržitelnost: Koncept Agátina světa je unikátní v tom, že pro vás pečlivě vybíráme sortiment od prověřených výrobců, kteří vyznávají stejné principy kvality a ohleduplnosti k přírodě jako my. Estetickým a praktickým designem počínaje, přírodními materiály, kvalitou výroby a férovým fungováním výrobce jako firmy konče.
  • 3 Inspirace: V Agátině světě otevřeně sdílíme své zkušenosti a inspirujeme rodiče při vybírání her a hraček pro děti. Na blogu radíme i u důležitých rozhodnutí, jako je výběr správného školního batohu či aktovky.
  • 4 Odpovědnost a důvěra: Agátin svět tvoříme pro vás. A proto jsou pro nás vaše recenze a zpětné vazby klíčové. Podle nich neustále třídíme a vylaďujeme jedinečnou nabídku smysluplných a rozvíjejících her, hraček i školních potřeb.
  • 5 Otevřená srdce: Jako lidi máme srdce otevřené a Agátin svět je právě takový. Proto pro vás a hlavně vaše děti připravujeme spoustu věcí zdarma, třeba návody na domácí tvoření či Kreativní festival. Soutěží Dobrá hračka vám dáváme prostor pro zpětnou vazbu. V neposlední řadě také Agáta pomáhá znevýhodněným dětem.

Naše hodnoty přetváříme v činy

Největším dárkem pro rodiče a děti je Festival kreativního a logického hraní, který se v Praze i v Brně již stal tradicí. Tento rodinný den je plný kreativních dílen, logických her i netradičních stavebnic. A vstup je samozřejmě ZDARMA.
Ukažte, které hry a hračky považujte za ty nejlepší! Každý rok v dubnu hlasujte pro ty, které děti rozvíjejí, se kterými děti objevují, učí se a přitom se baví. Inspirujte další rodiče svým výběrem her a hraček, které oceňujete pro jejich kvalitu i vy, rodiče.
V Agátině světě se všichni neustále vzděláváme, abychom vám vždy dokázali správně poradit. Naše zkušenosti s vámi pak sdílíme na blogu, který tvoříme již od našeho vzniku v roce 2007.
Agátin svět vznikl proto, abychom podpořili hravý rozvoj dětí. A na něj podle nás mají právo i ty děti, jejichž život není tak radostný. Proto rádi podporujeme organizace, které s těmito dětmi pracují. Pravidelně jim darujeme hry, hračky či knížky, které přispívají k radosti a novému poznávání.
Kdo pro vás tvoří Agátin svět?
Anna Charvátová
zákaznická péče Německo a Rakousko
Jiří Šimáček
manažer logistiky
Agáta Plzeňská
vedoucí prodejny
Lucie Vlčková
zakladatelka a jednatelka
Zdeňka Klimešová
vedoucí prodejny
Tereza Kotilová
autorka článků na Agátině blogu
Kateřina Hrubešová
specialistka marketingu
Eva Švubová
prodavačka
Michaela Bruknerová
vedoucí příjmu skladu
Agáta Štěrboholská
prodavačka
Agáta Bratislava
Vedoucí prodejny
Jana Napolitano
péče o zákazníky v Itálii
Linda Hodková
zákaznická péče pro Českou republiku
Kristina Gruberová
zákaznické péče Německo a Rakousko
Renata Moučková
prodavačka
Jana Chlupová
Externí blogerka
Tereza Strouhalová
vedoucí prodejny
Iveta Pražáková
prodavačka
Marie Kudlíková
spoluvedoucí prodejny
Daniela Dušek
autorka blogu pažravo.sk
Korana Hollan
péče o zákazníky ve Slovinsku
Iveta Raková
prodavačka
Petra Žáčková
prodavačka
Andrea Latif
expedice
Zdeňka Nováková
IT manažer
Eliška Lukášková
koordinátorka prodejen a festivalů
Tereza Šafaříková
prodavačka
Julie Kutláková
administrativní podpora expedice
Kateřina Plesková
prodavačka
Irena Němcová
prodavačka
Monika Slabá
koordinátorka prodejen
Lucie Tylšarová
prodavačka
Ladislava Semanská
vedoucí prodejny
Tereza Chaloupková
učitelka a blogerka
Hana Kovářová
vedoucí prodejny
Martina Pechová
prodavačka
Magda Kaucká
specialistka marketingu
Radka
prodavačka
Ilona Piková
prodavačka
Klára Sláčíková
vedoucí prodejny
Martina Ferenčáková
prodavačka
Leona Jíšová
produktová specialistka
Monika Domincová
autorka recenzí her pro školáky
Kristýna Křížová
zakladatelka a jednatelka
Gabriela Bittnerová
expedice
Šárka Vítů
specialistka expedice
Rezonují s vámi naše hodnoty? Hledáme další kolegy