Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Kolekce:
Třída:
Typ batohu:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Monika Slabá

Topgal

Hledáte-li kvalitní batoh pro svého školáka, studenta či předškoláka, pak si nenechte ujít nabídku české značky Topgal. Firma Topgal vyrábí prvotřídní školní batohy a doplňky k nimškolní penály, studentská pouzdra, boxy na svačiny, pytlíky na přezůvky, pláštěnky na batoh, zástěrky, kapsáře na lavici, pastelkovníky, lahve na pití, kapsičky na krk, peněženky, ale i přídavné hrudní pásy.

Topgal, to je seriózní značka vyznačující se kvalitou a zajímavým designem. Společnost Topgal založil v roce 1993 pan Radomír Brynda, jenž je původním povoláním učitel fyziky. Firma nejprve prodávala obuv a koženou galanterii, ale postupně se začala soustředit na školní batohy. Aby dokázala udržet ceny batohů na přijatelné výši a zároveň byla konkurenceschopná na českém trhu, přesunula výrobu batohů do Číny. Design, předvýrobní příprava, prodej a servis, zůstali v Česku.

V čem jsou školní batohy Topgal tak výjimečné? Firma Topgal figuruje na českém trhu více než 20 let. Za tuto dobu dokázala propracovat své batohy do nejmenších detailů. Výsledkem jsou lehké školní batohy, které mají dokonale anatomicky tvarovaná záda, nastavitelné ramenní, hrudní i bederní popruhy, velké množství reflexních ploch, speciální kapsu na pití, vnitřní organizér a spousty dalších vychytávek, které vám naši prodejci rádi ukážou. Batohy si totiž můžete přijít vyzkoušet do některé z našich kamenných prodejen, kde získáte řadu užitečných rad a tipů. Nabízí se vám také příležitost porovnat několik různých modelu. Pokud si stále nejste jisti, zda zvolit aktovku nebo školní batoh, praktické vyzkoušení vás přesvědčí.

Firma Topgal si velice dobře uvědomuje, že nejdůležitějšími zákazníky jsou právě děti. Můžete mít ten nejkvalitnější batoh, ale pokud se dětem nebude líbit jeho design, nebudou ho rádi nosit. A tak každým rokem přináší novou kolekci školních (řada CHILLI), předškolních (CHILLI BABY) i studentských batohů (STREET HIT), do kterých se promítají současné módní trendy, barvy, motivy i nové výrobní technologie. 

Agátin svět vašim dětem školní batohy Topgal vřele doporučuje. Můžete je u nás zakoupit také ve formě zvýhodněných setů, které zasíláme bez účtování poštovného! Značce Topgal skutečně důvěřujeme, neboť víme, že batohy jsou velice kvalitní. Procento reklamací je naprosto minimální a vždy se je podaří rozumně vyřešit. Školní batohy Topgal dětem bez problémů vydrží nejméně 2 - 3 roky.

Chci vědět víc
Zobrazuji 1 - 24 z 604
< 1 3 ... 26