Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Kolekce:
Objem:
Třída:
Typ batohu:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Monika Slabá

Topgal

Firma Topgal vyrábí prvotřídní školní batohy a doplňky k nimškolní penály, studentská pouzdra, boxy na svačiny, pytlíky na přezůvky, pláštěnky na batoh, zástěrky, kapsáře na lavici, pastelkovníky...

Topgal, to je seriózní značka vyznačující se kvalitou a zajímavým designem. Společnost Topgal založil v roce 1993 pan Radomír Brynda, jenž je původním povoláním učitel fyziky. Firma nejprve prodávala obuv a koženou galanterii, ale postupně se začala soustředit na školní batohy

V čem jsou školní batohy Topgal tak výjimečné? Firma Topgal figuruje na českém trhu více než 25 let. Za tuto dobu dokázala propracovat své batohy do nejmenších detailů. Výsledkem jsou lehké školní batohy, které mají dokonale anatomicky tvarovaná záda, nastavitelné ramenní, hrudní i bederní popruhy, velké množství reflexních ploch, speciální kapsu na pití, vnitřní organizér a spousty dalších vychytávek, které vám rádi předvedeme. Batohy si totiž můžete přijít vyzkoušet v našich kamenných prodejnáchkde získáte řadu užitečných rad a tipů. 

Firma Topgal si velice dobře uvědomuje, že nejdůležitějšími zákazníky jsou právě děti. Můžete mít ten nejkvalitnější batoh, ale pokud se dětem nebude líbit jeho design, nebudou ho rádi nosit. A tak každým rokem přináší novou kolekci školních, předškolních i studentských batohů, do kterých se promítají současné módní trendy, motivy i nové výrobní technologie. 

Agátin svět vašim dětem školní batohy Topgal vřele doporučuje. Můžete je u nás zakoupit také ve formě zvýhodněných setů, které zasíláme bez účtování poštovného! Značce Topgal skutečně důvěřujeme, neboť víme, že batohy jsou velice kvalitní. Procento reklamací je naprosto minimální a vždy se je podaří rozumně vyřešit. Školní batohy Topgal dětem vydrží nejméně 2 - 3 roky.

Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější školní batohy

Zobrazuji 1 - 24 z 402
< 1 3 ... 17