Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Máma pro mámy

Máma pro mámy

Málokterá máma má času nazbyt. Chodí do práce, stará se o domácnost, pomáhá dětem s úkoly. Kde však potom najít recept, jak být skutečnou Supermámou? Jak podpořit dětskou kreativitu? Jak zajistit, aby z jejích dětí vyrostly sebejisté a hotové osobnosti?

Každá máma je v očích svých dětí supermámou – samozřejmě. Když si ale taková máma neví rady s výběrem her, hraček školních či didaktických pomůcek pro své děti, má se na koho obrátit?
Ano, má – na Kristýnu!

Kristýniny dětičky: 3 školou povinné + 2 virtuální + 3 metaforické 

Kristýna – zakladatelka Agátina světa – je maminkou tří školou povinných dětí: Kačky (13 let), Kuby (12 let) a Danielky (10 let).
Stará se i o dvě virtuální dětičky – o Matěje a Agátu, kteří vás provázejí Agátiným světem. K tomu ještě rozvíjí tři metaforické děti v podobě samotného Agátina světa, soutěže Dobrá hračka a Agátina hravého festivalu.
Její každodenní náplní je vybírání nejlepších kreativních hraček, hledání nových výrobců, prozkoumávání nových kolekcí školních batohů, vymýšlení kreativních aktivit, hledání informací o nových hrách i o rozvíjení dětské představivosti.
Zkrátka dělá všechno to, na co ostatní mámy nemají čas. 

Jak vám Kristýna pomůže vybrat to správné pro vaše děti?

Na základě svých osobních zkušeností pro vás Kristýna připravila Agátin hledátor - šikovný a rychlý průvodce výběrem toho nejlepšího, co lze pro holky i kluky, menší i větší, vybrat.


P.S.: Inspirujte se dalšími tipy, jak snadno vybrat hry a hračky pro své děti! 
Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.