Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Ekologický výrobek:
Kolekce:
Třída:
Typ batohu:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Monika Slabá

coocazoo

Investovat do kvalitního školního batohu se vyplatí! Mladší a starší školáci, studenti středních škol i škol vysokých nosí na zádech deset měsíců v roce batoh do školy.

Výběr školního batohu pro starší školáky a studenty je stejně důležitý, jako byl výběr dobře padnoucí školní tašky pro vašeho prvňáčka. Stále je hlavní prioritou chránit zdravý vývoj zad studenta, zvlášť když se objem učebnic, sešitů a ostatních školních potřeb neustále zvyšuje.

Německé studentské batohy coocazoo vynikají v několika rovinách. Batohy coocazoo jsou velmi pohodlné na nošení; snadno je nastavíte pomocí několika popruhů; mají dobře promyšlené členění s dostatkem kapes na uchování všeho potřebného. Na první pohled oceníte jejich kvalitní zpracování a použití odolných materiálů. Tyto studentské batohy mají dokonale prodyšná polstrovaná záda zajišťující cirkulaci vzduchu, díky které se studenti pod batohem méně zpotí. Povrch školních batohů včetně zipů je ošetřen impregnací pro vyšší odolnost v dešti. 

Studentské batohy značky coocazoo mají svůj osobitý design: pestrobarevné batohy střídají kostkované, puntíkaté, květinové a proužkované vzory. Vybere si i ten, kdo má raději jednoduchost a dává přednost batohu bez vzorů. Batoh můžete sladit i se svým penálem, případně si pořídit sportovní pytel ve stejném motivu a máte dokonale vyladěný studentský look. 
 
Chci vědět víc
Zobrazuji 1 - 24 z 104
< 1 3 ... 5