Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Přehled značek coocazoo Školní potřeby a pomůcky

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Ekologický výrobek:
Kolekce:
Objem:
Třída:
Typ batohu:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

coocazoo

Výběr školního batohu pro starší školáky a studenty je stejně důležitý, jako byl výběr dobře padnoucí školní tašky pro vašeho prvňáčka. Stále je hlavní prioritou chránit zdravý vývoj zad studenta, zvlášť když se objem učebnic, sešitů a ostatních školních potřeb neustále zvyšuje.

Německé studentské batohy coocazoo vynikají hned v několika rovinách – jsou velmi pohodlné na nošení, snadno je nastavíte pomocí několika popruhů, úložný prostor je dostatečný a dobře členěný. V teplejších měsících oceníte prodyšná polstrovaná záda zajišťující perfektní cirkulaci vzduchu. V době dešťů pro změnu přijde vhod povrchové ošetření impregnací školních batohů včetně zipů, které výrazně zvyšuje nepromokavost materiálu. I díky této vlastnosti batoh dobře poslouží nejen do školy, ale i na výlety. Teenageři, kteří milují poslech hudby, uvítají otvor pro sluchátka.

Studentské batohy značky coocazoo mají svůj osobitý design, čímž se stávají nepřehlédnutelné. Vyberou si všichni, kteří mají rádi pestrost barev, ale i ti, kteří dávají přednost batohům bez nápaditých vzorů. Výhodou je, že lze batoh sladit s praktickým studentským penálem či peněženkou a mít tak ve stejném motivu celý komplet.
 
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější studentské batohy

Zobrazuji 1 - 24 z 123
< 1 3 ... 6