Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Agátin hravý festival 2024

Agátin hravý festival 2024

Halóóó, naši milí rodičové a děti, opět po roce vás zveme na Agátin hravý festival 2024. Bude to velké. Bude to nabité. Bude to jízda! V Praze a Brně letos již po deváté. Přijďte si s námi užít krásné festivalové dny plné kreativního a logického hraní i tvoření.

Agátin hravý festival 2024

Agátin hravý festival 2024

Tramtadadá! Troubíme do světa, že se i letos můžete těšit na náš festival plný kreativního a logického hraní i tvoření, a to hned v několika městech České republiky, kde si užijeme spoustu společné zábavy. Těšit se můžete na více než 15 herních stanovišť s našimi hrami a hračkami, tvořivé dílničky a mnoho dalšího.

Kde se letos potkáme?

Sledujte nejnovější informace nejen o festivalu na našem blogu! 

Jak vznikl nápad pořádat festival?

Zakladatelky Agátina světa, Kristýna a Lucie, chtěly pro své děti akční dětství v offline světě plné smysluplného hraní. Začaly shánět kvalitní a kreativní hračky, které na českém trhu nenacházely. Když je našly jinde, chtěly se o své objevy podělit s dalšími rodiči, kteří vyznávají podobné hodnoty.

Tak byly postaveny základy Agátina světa, který dnes tvoří nejen e-shop a kamenné prodejny, ale i ten nejhravější festival všech dob – Agátin hravý festival, který má za sebou již 8 krásných ročníků offline a 1 ročník online.

Den plný tvoření pro děti i rodiče

Náš festival je hravým, logickým a kreativním vyústěním širšího konceptu Agátina světa. Přípravy na něj probíhají vždy celý rok a dáváme si opravdu záležet, abyste se vy i vaše děti pořádně bavili.

Agátin hravý festival: Den plný hraní a tvoření pro děti i rodiče

Aktivity festivalu jsou rozděleny do tří věkových kategorií:

Nejmenší děti od 1 do 3 let si hrají v herním koutku či v herně didaktických hraček, vytvářejí umělecká díla v naší dílničce, zkoumají svět magnetů či objevují kouzlo dřevěných kostek.

Předškoláci zkoušejí stavět z nejrůznějších typů stavebnic, přemýšlejí nad hlavolamy, vyrábějí si obrázky nebo skládají 3D obrázky z papíru.

Poslední kategorií jsou školáci, kteří zkouší zajímavé společenské hry, lámou si hlavy nad hlavolamy nebo například vyrábějí linoryt. 

Na festivalu si každé dítě najde svoji oblíbenou zábavu! 

Agátin hravý festival

Ohlédnutí za loňskými ročníky: Agátin festival 2022 a 2023

Agátin festival se opět vrátil do offline světa v nové podobě, na více místech republiky a s maximálně nabitým programem. Naskočili jsme do festivalového auťáku a vyrazili za vámi křížem krážem po České republice, abychom se potkali s každým z vás! Navštívili jsme nejen Prahu a Brno, ale také Liberec, Hradec Králové, České Budějovice a Plzeň.
 

Podívejte se na videopozvánku z roku 2022 a navnaďte se na letošní ročník:

Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.