Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Doprava a platba

Doprava a platba

Jakou cestou k vám objednávka dorazí? A jakým způsobem za ni můžete zaplatit?

Agáta radí:

 • Věděli jste, že školní a studentské batohy zasíláme zdarma? Nabídka na zaslání zdarma platí i v případě, že si k batohu vyberete i jiné zboží (nejen školní doplňky, ale jakékoliv další zboží: knihu, hru, CD, kreativní sadu…).
 • Chystáte se na dovolenou a nevíte, zda si stihnete zásilku vyzvednout? Nevadí, stačí v objednávce do pole "poznámka" uvést termín, kdy potřebujete mít zásilku připravenou, a my načasujeme její odeslání tak, abyste si ji mohli pohodlně převzít.

 

1. Volba dopravy

Chcete si nechat zaslat svou objednávku domů nebo třeba do zaměstnání? Vyberte si svého oblíbeného dopravce:

 • balíkem do ruky České pošty: cena 109 Kč vč. DPH, zásilka je doručena druhý den po odeslání, doručovatel Vás informuje SMS. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od doručovatele, máte možnost vyzvednout si ji na své pobočce České pošty. Zásilka je zde uložena 7 dní, poté se vrací k nám.
 • přepravní službou PPL: cena 109 Kč vč. DPH, zásilka je doručena druhý den po odeslání. Řidič PPL se s Vámi spojí telefonicky a dohodne si s Vámi den a hodinu předání zásilky, které Vám budou vyhovovat. Nepřevezmete-li si zásilku přímo od řidiče, máte možnost vyzvednout si ji v příslušném depu PPL. Zásilka je zde uložena 14 dní, poté se vrací k nám.
 • přepravní službou DPD: cena 109 Kč vč. DPH, zásilka je doručena druhý den po odeslání. O čase doručení zásilky budete informováni SMSkou či emailem v den doručení. Pokud vám časové rozhraní nebude vyhovovat, můžete se s kurýrem domluvit na jiném čase nebo si nechat zásilku přesměřovat do výdejního místa Pickup či na jinou adresu.
 • Zásilkovna: cena 79 Kč vč. DPH, zásilka je na Vámi zvolené výdejní místo doručena do druhého dne po odeslání. Svoji zásilku můžete sledovat online nebo pomocí mobilní aplikace. Po doručení zásilky na výdejní místo Vám bude zaslána SMS a e-mail s heslem pro vyzvednutí. Nemůžete-li si zásilku vyzvednout do 7 dnů, jednoduše pošlete odpovědní SMS a lhůtu si prodlužte až na 21 dní.

Žijete na Slovensku? Není problém, objednejte si přímo na našem slovenském e-shopu.
 

Preferujete osobní vyzvednutí své objednávky? Je vám k dispozici 7 kamenných prodejen a široká síť výdejních míst Zásilkovny.

Osobní odběr v kamenné prodejně:  
Kamenné prodejny mají otevřeno po – pá: 9:30 – 18:00 a v předvánočním období také i v sobotu. Osobní odběr na prodejně je zdarma a můžete zde platit hotově i kartou. Podívejte se na kompletní informace o kamenných prodejnách.

 • Praha 4: Pujmanové 1221, mapa zde
 • Praha 6: Eliášova 12, mapa zde
 • Praha 8: Sokolovská 67, mapa zde
 • České Budějovice: Široká 13, mapa zde
 • Liberec: Tovaryšský vrch 2, mapa zde
 • Brno: Starobrněnská 13, mapa zde
 • Hradec Králové: Švehlova 624/6, mapa zde

Osobní odběr na výdejním místě Zásilkovny:
Svou objednávku si můžete vyzvednout také na jednom z více než 3500 výdejních míst po celé ČR. Informace o jednotlivých pobočkách najdete zde. Cena 79 Kč při platbě předem, 124 Kč při platbě v hotovosti na místě.
 

2. Formy platby

Objednávku můžete uhradit těmito způsoby:

 • Dobírka - Česká pošta, PPL, DPD, Zásilkovna: poplatek 45 Kč vč. DPH. Cenu objednávky uhradíte hotově či kartou buď doručovateli ČP či řidiči PPL nebo DPD, nebo při převzetí na poště, v depu PPL, výdejním místě DPD či v pobočce Zásilkovny.
 • Bankovní převod: poplatek 0 Kč. Cenu objednávky uhraďte buď zvolením banky, ze které budete platbu zadávat (budete pak přesměrovaní přímo na formulář vaší banky), nebo přes běžný bankovní převod u vaší banky na náš účet č. 2300176605/2010. Jako variabilní symbol zadejte číslo objednávky. Platí pro všechny formy dopravy objednávek i osobní vyzvednutí.
 • Platební karta: poplatek 0 Kč. Platí pro karty společností Maestro, VISA, MasterCards a Visa Electron.
 • PayPal: poplatek 0 Kč. (Od července 2021)
 • Hotovost: poplatek 0 Kč. Platí pro osobní odběr ve všech našich kamenných prodejnách.
Lucie je srdcem Agátina světa. Stojí na ní každodenní fungování společnosti jako celku a jeho další rozvoj. Energii čerpá ze sportu a ze společných chvil se svou rodinou. A právě takové radostné chvíle chce dopřát i rodičům a dětem, kteří se pobaví nad hrou či tvořivou sadou z Agátina světa.