Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Dobrá hračka 2022

Dobrá hračka 2022

V Agátině světě je prostor jen pro smysluplné a kreativní hračky. Pečlivě pro vás vybíráme hračky, které si v Agátině světě zaslouží své řádné místo. Když se důkladně rozhlédnete, najdete tu opravdové poklady, které se pyšní označením „Dobrá hračka“. Které hračky si toto označení doposud zasloužily a podle čeho jsou vybírány?

Jak se zapojit do ankety Dobrá hračka 2022?

Pomozte nám vybrat ty nejlepší kousky z Agátina světa a zapojte se do hlasování v anketě Dobrá hračka 2022. Představujeme vám 5 nominovaných kandidátů v 7 různých kategoriích. O vítězích rozhodujete vy svými hlasy.

Kategorie a přehled nominovaných her a hraček

  1. Jak rozvíjet jemnou motoriku a další klíčové dovednosti u předškoláků?
  2. Jak rozvíjet smyslové vnímání nejmenších?
  3. Fantazijní světy
  4. Jak připravit předškoláka na 1. třídu?
  5. Jak rozvíjet hudební cítění u dětí?
  6. Jak rozvíjet tvořivost, kreativitu a prostorové vnímání u dětí?
  7. Deskové hry
Pošlete nám svého favorita do naší facebookové události nebo facebookové skupiny Agátina hravá poradna. Hlasovat může každý!


Dobrá hračka 2022

Podle čeho vybíráme hry a hračky do ankety?

Kreativita – smysluplnost – kvalita. To jsou hodnoty, na kterých stojí Agátin svět. Odrážejí se ve všem, co se v Agátině světě děje, a tedy i ve výběru hraček. Nechceme však výběr pro vás dělat bez vás. Proto je vaše účast v Dobré hračce ohromně důležitá a pomáhá nám rozhodovat o výběru těch nejsmysluplnějších her a hraček do naší nabídky. Velmi nás těší, že každý rok se zapojuje více a více rodičů a už teď jsme zvědaví na letošní ročník.
 

Ohlédnutí za anketou Dobrá hračka 2020

V květnu 2020 se konal 5. ročník soutěže Dobrá hračka a doposud poslední ročník. Představili jsme vám nominované kandidáty na našich sociálních sítích a vy, rodiče, jste vybrali z každé kategorie jednoho kandidáta, který získal titul Dobrá hračka 2020. Výběru se zúčastnilo neuvěřitelných 2215 hlasujících!

Dobrá hračka 2020: Vítězové

Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.