Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Dobrá hračka

Dobrá hračka

V Agátině světě je prostor jen pro smysluplné a kreativní hračky. Samy zakladatelky pečlivě vybírají hračky, které si do Agátina světa zaslouží vstoupit. I mezi nimi ale můžete nalézt opravdové poklady, které se mohou pyšnit označením „Dobrá hračka“. Které hračky si toto označení zaslouží a podle čeho jsou vybírány?

Kreativita, smysluplnost, kvalita

To jsou hodnoty, na kterých stojí Agátin svět. Odrážejí se ve všem, co se v Agátině světě děje, a tedy i ve výběru hraček. Nechceme však výběr pro vás dělat bez vás. Ale jak to udělat? Vyberte vy, rodiče, sami ty nejsmysluplnější hry a hračky, ty, které jsou opravdu dobré!

Vyberte Dobrou hračku 2020!

5. ročník této soutěže běží od 1. 5. 2020. Vybrali jsme do něj opravdu krásné hračky a těšíme se na vaši zpětnou vazbu! Hlasovat může každý. Svým hlasem se zařadíte do slosování o zajímavé odměny. Hlasujte zde:


V sedmi věkových kategoriích hlasujete vy – rodiče – o tom, která hračka si zaslouží toto krásné ocenění. 4. ročníku Dobré hračky 2019 se účastnilo 1819 rodičů! A to je důkazem, že vám záleží na tom, s čím a jak si vaše děti hrají. Výsledky hlasování ukázaly, že – stejně jako my – dáváte přednost kvalitním, variabilním a nápaditým hračkám, které neslouží jen k zabavení dětí, ale také rozvíjejí jejich zvídavost a kreativitu.

Tip: Podívejte se na vítěze hlasování Dobrá hračka 2019!

 

 

Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.