Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Dobrá hračka

Dobrá hračka

V Agátině světě je prostor jen pro smysluplné a kreativní hračky. Samy zakladatelky pečlivě vybírají hračky, které si do Agátina světa zaslouží vstoupit. I mezi nimi ale můžete nalézt opravdové poklady, které se mohou pyšnit označením „Dobrá hračka“. Které hračky si toto označení zaslouží a podle čeho jsou vybírány?

Kreativita, smysluplnost, kvalita

To jsou hodnoty, na kterých stojí Agátin svět. Odrážejí se ve všem, co se v Agátině světě děje, a tedy i ve výběru hraček. Nechceme však výběr pro vás dělat bez vás. Vaše účast v Dobré hračce nám pomáhá rozhodovat při výběru her a hraček pro vás! Chceme pro vás ty nejsmysluplnější hry a hračky, ty, které jsou opravdu dobré!

Dobrá hračka 2020

V květnu 2020 se konal pátý ročník soutěže Dobrá hračka. Představili jsme vám nominované kandidáty na našich sociálních sítích a vy, rodiče, jste vybrali z každé kategorie jednoho kandidáta, který získal titul Dobrá hračka 2020. Velmi nás těší, že každý rok se zapojuje více a více rodičů. Tento rok se vás zúčastnilo neuvěřitelných 2215 hlasujících! Prohlédněte si v našem článku vítěze pátého ročníku Dobré hračky.
 

 

Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií zkoumají české i zahraniční značky, aby do Agátina světa zařadily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem mohou patřit do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.