Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Dobrá hračka

Dobrá hračka

V Agátině světě je prostor jen pro smysluplné a kreativní hračky. Samy zakladatelky pečlivě vybírají hračky, které si do Agátina světa zaslouží vstoupit. I mezi nimi ale můžete nalézt opravdové poklady, které se mohou pyšnit označením „Dobrá hračka“. Které hračky si toto označení zaslouží a podle čeho jsou vybírány?

Kreativita, smysluplnost, kvalita

To jsou hodnoty, na kterých stojí Agátin svět. A tyto hodnoty se odrážejí ve všem, co se v Agátině světě děje. Od výběru hraček, které se v něm budou nacházet, až po pracovní etiku jeho zaměstnanců. A protože je Agátin svět větší a větší, přišel čas vybrat ty nejlepší z nejlepších hraček. A jak to udělat?

Kdo vybírá Dobrou hračku?

Přeci vy! V šesti kategoriích hlasujete vy – rodiče – o tom, která hračka si zaslouží toto krásné ocenění. Posledního hlasování účastnilo přes tisíc rodičů! A to je důkazem, že vám záleží na tom, s čím a jak si vaše děti hrají. A výsledky hlasování ukázaly, že – stejně jako my – dáváte přednost kvalitním, variabilním a nápaditým hračkám, které neslouží jen k zabavení dětí, ale rozvíjejí jejich zvídavost a kreativitu.

Tip: Podívejte se na vítěze hlasování Dobrá hračka 2018!

Kristýna je duší Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se zakladatelkou a jednatelkou společnosti Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší produkty. Produkty, které vynikají kvalitou zpracování, bezpečností i designem. A takový je svět, který pro nás tvoří.