Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Kolekce:
Objem:
Určeno pro:
Věk:
Vyrobeno v Evropě:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Zdravá lahev

V roce 1990 založil pan David Tomáš firmu R&B Mědílek s.r.o. Rodinná firma sídlící v Žacléři ve Východních Čechách začíná s výrobou cyklopásek. Později se zaměřuje na sportovní lahve (nejen pro cyklisty) a plastové nápojové lahve, které uvádí na trh pod registrovanou značkou Zdravá lahev v roce 2009.

Zdravá lahev neobsahuje ftaláty, změkčovadla, ani jiné toxické látky. Je vyrobena ze zcela bezpečného materiálu (z polypropylenu), který se pro své vlastnosti využívá také ve farmacii a lékařství. Jedná se o lahev na pití, která neabsorbuje pachy a netvoří plísně. Je možné ji využít na teplé, studené, sycené i ochucené nápoje. U sycených nápojů je vhodné nastavit zátku do polohy zavřeno „close“, aby tekutina nemohla pod tlakem vytéct. 

Lahev na pití je pro vás dostupná ve třech velikostech 0,5 l/0,7 l/1 l. Je vhodná pro děti do školy, na sportovní kroužky, i na výlety. Zdravou lahev oceníte při sportování i cestování, všude tam, kde potřebujete mít pitný režim pod kontrolou a stále při ruce.

Zdravá lahev se snadno udržuje v čistotě. Stačí ji vypláchnout horkou vodou. V případě, že v lahvi zůstal nápoj delší dobu, můžete ji umýt v myčce nebo vyvařit při 100 °C po dobu 5 minut. Důležité je nechat lahev řádně vyschnout. Zdravou lahev důkladněji vyčistíte, pokud ji rozeberete na jednotlivé komponenty (víčko, zátkutěsnění). Je-li víčko značně opotřebené nebo zátka zdeformovaná od dětských zoubků, můžete je vyměnit. Zátku, hubici, kompletní víčko i těsnění koupíte samostatně. Navíc zátku lze chránit před znečistěním Floppy krytkouObměna opotřebených částí přispěje k delšímu užívání této unikátní plastové lahve. Chcete-li mít Zdravou lahev lépe chráněnou, pořiďte si k ní také termoobal.

Se Zdravou lahví víte, kolik toho vaše děti vypijí.
 
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější plastové lahve

Zobrazuji 1 - 24 z 76
< 1 3 4