Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Ekologický výrobek:
Elektrické:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

HAPE: Inspirativní ekologické hračky

Značka HAPE reprezentuje novou generaci ekologických hraček. Ty jsou navrhovány tak, aby se líbily dětem a zároveň byly šetrné k životnímu prostředí. Všechny hračky HAPE splňují nejpřísnější mezinárodní standardy pro kvalitu a bezpečnost, a proto společnost provádí přísné kontroly již během vývoje produktů. Použité barvy jsou na bázi vody, netoxické a pro děti absolutně nezávadné. Navíc se firma Hape snaží o snížení spotřeby energie při jejich výrobě a minimalizaci obalového materiálu. Budoucnost patří dětem a hračky HAPE jsou vytvořeny tak, aby děti hra s nimi inspirovala, aby se při hře zároveň vzdělávaly a měly možnost lépe zkoumat svět, ve kterém žijí.  

Hračky Hape jsou určeny zejména menším dětem. V naší nabídce najdete dřevěné hračky (vkládačky, labyrinty, chodítka) pro děti od 1 roku, které rozvíjí jejich jemnou motoriku, prostorové vnímání, logiku i představivost. Hračky HAPE milují děti i rodiče pro jejich kvalitu, funkčnost, design a bezpečnost.

Zakladatel značky HAPE, pan Peter Handstein, vyrostl na venkově v Německu, kde byl vychováván k respektu k rodině, k poctivosti, k lásce k přírodě. Svou kariéru začal jako prodavač vzdělávacích hraček pro školky. Navštívil stovky školek, hodně mluvil s pedagogy a tím se naučil chápat důležitost hry a učení. V roce 1986 se sestrou Sabinou a přítelem Renatem založil novou firmu na výrobu dřevěných hraček - HAPE. Ta se stala odrazem Peterových celoživotních hodnot. Postupně se společnost rozšiřovala, až v roce 1995 vznikla inovativní továrna v Číně, kde se hračky vyrábějí s ohledem na ekologii, bezpečnost a nové technologické postupy. Dnes prodává HAPE svoje ekologické hračky do více než 50 zemí světa. Za svůj přístup k ekologii výroby i k respektování sociálních práv obdržel p. Peter Handstein řadu ocenění.

Hračky HAPE jsou kombinací nejen kvalitního materiálu a hezkého designu, ale hlavně ekologického přístupu k výrobě a snahy o přirozené vzdělání dětí hrou. Peterovým mottem je: "Děti si nehrají, aby se učily, ale rozvíjí se právě hraním."
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější dřevěné hračky

Zobrazuji 1 - 24 z 134
< 1 3 ... 6