Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Kreativní festival

Kreativní festival

V Agátině světě vládne kreativní duch nejen online. Na Festivalu kreativního a logického hraní se můžete přesvědčit, jak se filozofie Agátina světa přenáší do praxe.

Žijeme v Agátině světě

Zakladatelky Agátina světa chtěly pro své děti akční dětství off-line, plné hraní, tvoření, objevování, zkoušení... zkrátka plné smysluplného hraní. Začaly shánět kvalitní a kreativní hračky, které na českém trhu nenacházely. O své objevy se chtěly podělit s dalšími rodiči, kteří vyznávají podobné hodnoty. Tak byly postaveny základy Agátina světa, který dnes tvoří nejen e-shop a kamenné prodejny, ale i ten nejhravější festival, Agátin Festival kretivního a logického hraní, který má za sebou již 5 krásných ročníků!

Festival kreativního a logického hraní: Den plný tvoření pro děti i rodiče

Chcete si užít zábavný den se svými dětmi? Chcete společně tvořit, vyrábět, lámat si mozkové závity a na vlastní kůži si vyzkoušet, jaký je život v Agátině světě? Přijďte na Festival kreativního a logického hraní. 
Letos se konal již 5. rokem v Praze a v Brně. Mohli jste na něm aktivně strávit celý den, ať máte doma děti v jakémkoliv věku. V programu jste mohli najít kreativní dílny, postavit obrovskou vláčkodráhu, otestovat různé stavebnice a třeba i využít rodinný fotoateliér. 
Mohli jste také zajít do hravé logopedické poradny či vyzkoušet zdravé školní batohy. 
Vstup na festival je samozřejmě zdarma!

Těšte se na ročník 6. ročník 2019: 12. 5. 2019 v Brně - Lužánkách a 25. 5. 2019 v Praze - Střeleckém ostrově!

           
   
Kristýna je duší Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se zakladatelkou a jednatelkou společnosti Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší produkty. Produkty, které vynikají kvalitou zpracování, bezpečností i designem. A takový je svět, který pro nás tvoří.