Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Kreativní festival

Kreativní festival

V Agátině světě vládne kreativní duch nejen online. Na Festivalu kreativního a logického hraní se můžete přesvědčit, jak se filozofie Agátina světa přenáší do praxe.

     
 

Žijeme v Agátině světě

Zakladatelky Agátina světa chtěly pro své děti akční dětství off-line, plné hraní, tvoření, objevování, zkoušení... zkrátka plné smysluplného hraní. Začaly shánět kvalitní a kreativní hračky, které na českém trhu nenacházely. O své objevy se chtěly podělit s dalšími rodiči, kteří vyznávají podobné hodnoty. Tak byly postaveny základy Agátina světa, který dnes tvoří nejen e-shop a kamenné prodejny, ale i ten nejhravější festival, Agátin Festival kreativního a logického hraní, který má za sebou již 6 krásných ročníků!

Festival kreativního a logického hraní: den plný tvoření pro děti i rodiče


Chcete si užít zábavný den se svými dětmi? Chcete společně tvořit, vyrábět, lámat si mozkové závity a na vlastní kůži si vyzkoušet, jaký je život v Agátině světě? Přijďte na 6. ročník Festival kreativního a logického hraní12. 5. 2019 v Brně - Lužánkách a 25. 5. 2019 v Praze - Střeleckém ostrově! Vstup na festival je zdarma. Program festivalu v Praze a v Brně najdete zde:

   

 

Přečtěte si článek, jak se na našich festivalech v minulých letech líbilo jedné z našich maminek ambasadorek @blogzrzky.


Takto jste si hráli v loňském roce:

           
Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří.