Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Školní batohy Ergobag 2024: Zdravé nošení a udržitelnost v jednom

Školní batohy Ergobag 2024: Zdravé nošení a udržitelnost v jednom

Tipy pro rodiče školáků 7. 4. 2024 4 minuty
Tereza Kotilová
Preferujete kromě zdravého nošení také ekologicky šetrný přístup k životu? Pak si můžete přijít na své i ve výběru školního batohu pro vašeho školáčka. I mezi školními aktovkami se totiž najdou takové, které jsou zdravotně nezávadné, a navíc přispívají k ochraně životního prostředí. Školní batohy německé značky Ergobag jsou navíc 100% vyrobeny z recyklovaných PET lahví. Pojďte si s námi prohlédnout letošní nové modely.

Školní batohy Ergobag 2024: Zdravé nošení a udržitelnost v jednom

Proč a komu vybrat školní batoh Ergobag 

Ergonomické batohy oblíbené německé značky Ergobag jsou ideální pro první stupeň ZŠ. Vycházejí z principu vysokohorských batohů, ale jsou zároveň upraveny pro školní účely. Čímž se z batohu stává zajímavý víceúčelový produkt, který najde své využití jak ve škole, tak třeba i na výletech. Batohy Ergobag budou sedět každému školákovi, jelikož mají možnost individuálně upravit ramenní popruhy, bederní pás i pánevní popruh. Tak snadno dosáhnete ideálního nastavení pro děti různých výšek. Školní batoh Ergobag tak vydrží dlouhá léta, neboť roste spolu s vaším dítětem. 

Ráno, v mlze, navečer či za hustého deště je potřeba být vidět, zářit už z dálky. S reflexními prvky na batohu je školák vidět až 200 metrů. Ergobag používá velmi kvalitní reflexní prvky, které jsou tvořeny unikátními mikroskopickými částečkami. Kvalitní materiál odolává počasí a UV záření, takže školák je dokonale vidět za každého počasí.

Německá značka Ergobag myslí nejenom na kvalitu materiálu, ale také myslí na přírodu. A proto vyrábí školní tašky Ergobag ze 100% PET recyklovaných tkanin. Tipnete si, kolik je třeba PET lahví na recyklaci pro výrobu jedné tašky Ergobag? Odpověď najdete zde.

Mění vaše dítě často vkus? Pak oceníte originální doplňky na batoh "Kletties", díky kterým můžete snadno změnit image školního batohu z minuty na minutu.

Originální doplňky na batoh "Kletties"

To nejlepší z nejlepších: Školní batohy Ergobag prime 2024

Školní batoh Ergobag Prime je u nás nejoblíbenějším typem z celého portfolia batohů Ergobag. Je ideální pro školáky od 6 let přibližně do 11 let, nebo od 100 cm do 150 cm. Školní batoh Ergobag Prime má ty nejlepší ergonomické vlastnosti, které nikterak nenarušují zdravý vývoj zad vašich dětí.

Nové přepracované modely Ergobag Prime 2024 se pyšní dodatečnými bočními výztuhami, novou praktickou horní částí, upraveným kompresním systémem, ještě  měkčenějšími a tvarovanějšími ramenními popruhy a třeba také vylepšenými bederními pásy.

Jedná se o jednokomorový samostojný batoh s vnitřním členěním, který pojme až 20 litrů. Díky vnitřní kompresní šňůrce je možné celkový náklad svázat, přitlačit na záda a eliminovat tak působící páku na záda. Prostor na láhev a svačinu je v přední kapse, nedochází tak k jednostrannému přetížení, jako když je láhev umístěna na straně batohu. Látka je 2x impregnovaná, má vodní sloupec 1500 mm a odolává tak dešti a nečistotám. 

K batohu lze dokoupit spoustu příslušenství jako třeba pláštěnku, desky na sešity, vyměnitelné Kletties či designové doplňky ve stejném provedení – penál, peněženku, sportovní pytel (ten lze na batoh přichytit na 3 různých místech).

Jste nedočkaví? Pojďte se s námi podívat na vydařenou kolekci 2024, která je dle výrobce historicky tou nejpovedenější co se designů i ergonomie týče.

Omrkněte také kousky z loňské kolekce Ergobag 2023


 
Chcete vědět další zajímavé informace o značce Ergobag, abyste se mohli správně rozhodnout? Přečtěte si více o výhodách školních batohů Ergobag i o udržitelnosti značky Ergobag

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.