Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Ekologický výrobek:
Elektrické:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Brio

Švédská firma BRIO se zabývá výrobou dřevěných hraček přes 130 let. Byla první na světě, která začala vyrábět dřevěné vláčkodráhy, a věnuje se jim dodnes. Čistý a jednoduchý design základních prvků, precizní výroba a použití kvalitního bukového dřeva z trvale udržitelných lesů, jsou významné charakteristické znaky vláčkodráh Brio i stavebnic Brio Builder, které je odlišují od ostatních.

Historie značky Brio začíná v roce 1884 v Osby, v malém městečku v jižním Švédsku, kde pan Ivar Bengtsson v 18 letech začíná s prodejem pletených košů. Jeho podnikání se daří, a tak v roce 1907 vzniká první hračka - dřevěný koník. Postupně roste sortiment a rozšiřuje se i firma, kterou v roce 1908 předává pan Ivar svým třem synům. Následující rok dostává firma svůj název BRIO (zkratka Bröderna Ivarsson Osby, tedy Bratři Ivarsson z Osby) a hračky se stávají důležitou součástí sortimentu. Firma se stále rozšiřuje. V roce 1920 začíná dovážet německé kočárky a od r. 1958 vyrábí první vláčky, jenž se staly jedny z nejoblíbenějších hraček. V současné době se původně malý rodinný podnik rozrostl do velké globální společnosti s pobočkami po celém světě.

Hraním s vláčkodráhou nebo se stavebnicí Brio děti rozvíjí manuální zručnost i jemnou motoriku, posilují trpělivost a především zapojují svou fantazii. Brio je záruka kvality a nikdy nekončící zábavy pro vaše děti. Nastupovat, zábava začíná.

Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější vláčkodráhy

Zobrazuji 1 - 24 z 58
< 1 3