Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Nová série Agáta TV 2021 - sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Ekologický výrobek:
Elektrické:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Monika Slabá
Úvodní stránka Přehled značek Brio Dřevěné vláčkodráhy

Brio

Švédská firma BRIO se zabývá výrobou dřevěných hraček přes 130 let. Byla první na světě, která začala vyrábět dřevěné vláčkodráhy, a věnuje se jim dodnes. Čistý a jednoduchý design základních prvků, precizní výroba a použití kvalitního bukového dřeva z trvale udržitelných lesů, jsou významné charakteristické znaky vláčkodráh Brio i stavebnic Brio Builder, které je odlišují od ostatních.

Historie značky Brio začíná v roce 1884 v Osby, v malém městečku v jižním Švédsku, kde pan Ivar Bengtsson v 18 letech začíná s prodejem pletených košů. Jeho podnikání se daří, a tak v roce 1907 vzniká první hračka - dřevěný koník. Postupně roste sortiment a rozšiřuje se i firma, kterou v roce 1908 předává pan Ivar svým třem synům. Následující rok dostává firma svůj název BRIO (zkratka Bröderna Ivarsson Osby, tedy Bratři Ivarsson z Osby) a hračky se stávají důležitou součástí sortimentu. Firma se stále rozšiřuje. V roce 1920 začíná dovážet německé kočárky a od r. 1958 vyrábí první dřevěné vláčky, jenž se staly jedny z nejoblíbenějších hraček. V současné době se původně malý rodinný podnik rozrostl do velké globální společnosti s pobočkami po celém světě.

Hraním s vláčkodráhou nebo se stavebnicí Brio děti rozvíjí manuální zručnost i jemnou motoriku, posilují trpělivost a především zapojují svou fantazii. Brio je záruka kvality a nikdy nekončící zábavy pro vaše děti. Nastupovat, zábava začíná.

Chci vědět víc
Zobrazuji 1 - 24 z 47
< 1