Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Školní batohy Ergobag 2022: Zdravé nošení a udržitelnost v jednom

Školní batohy Ergobag 2022: Zdravé nošení a udržitelnost v jednom

Tipy pro rodiče školáků 27. 5. 2022 4 minuty
Tereza Kotilová
Preferujete kromě zdravého nošení také ekologicky šetrný přístup k životu? Pak si můžete přijít na své i ve výběru školního batohu pro vašeho školáčka. I mezi školními aktovkami se totiž najdou takové, které jsou zdravotně nezávadné, a navíc přispívají k ochraně životního prostředí. Školní batohy německé značky Ergobag jsou navíc 100% vyrobeny z recyklovaných PET lahví.

Školní batohy Ergobag 2022: Zdravé nošení a udržitelnost v jednom

Výhody školních batohů Ergobag 

Ergonomické batohy oblíbené německé značky Ergobag jsou ideální pro první stupeň ZŠ. Vycházejí z principu vysokohorských batohů, ale jsou zároveň upraveny pro školní účely. Čímž se z batohu stává zajímavý víceúčelový produkt, který najde své využití jak ve škole, tak třeba i na výletech. Batohy Ergobag budou sedět každému školákovi, jelikož mají možnost individuálně upravit ramenní popruhy, bederní pás i pánevní popruh. Tak snadno dosáhnete ideálního nastavení pro děti různých výšek. Školní batoh Ergobag tak vydrží dlouhá léta, neboť roste spolu s vaším dítětem. 

Ergobag prime 

Školní batohy Ergobag Prime jsou vhodné pro školáky od 6 let přibližně do 11 let, nebo od 100 cm do 150 cm. Tento školní batoh má ty nejlepší ergonomické vlastnosti, které nikterak nenarušují zdravý vývoj zad vašich dětí.  

Ergobag pack 

Školní batoh Ergobag pack kombinuje ergonomické principy inovativních trekingových batohů se vším, co by měla mít školní taška. Batoh je určen pro 1. stupeň ZŠ. Rostoucí zádový systém lze opět perfektně přizpůsobit na výšku od 100 cm do 150 cm.  

Ergobag cubo 

Školní batoh Ergobag cubo je vhodný pro děti od 1. do 4. třídy ZŠ. Zádový systém batohu lze individuálně přizpůsobit dětem od 110 cm do 150 cm tak, aby dobře padl a nenarušoval zdravý vývoj zad. Inovativní vzpřímený tvar školního batohu Ergobag cubo poskytuje rukám dostatek volného pohybu a spolu s osvědčeným systémem nošení činí z tohoto batohu dokonalý ergonomický školní batoh

Chcete vědět více, abyste se mohli správně rozhodnout? Přečtěte si více o výhodách školních batohů Ergobag i o udržitelnosti značky Ergobag

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 400 Kč