Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Program Agátina hravého festivalu

Program Agátina hravého festivalu

Akce, festivaly, dílny 16. 10. 2019 3 minuty
Kristýna Křížová
Zveme všechny hravé děti a jejich akční rodiče 19. - 20. října 2019 na Agátin hravý festival. Přijďte si stavět a užít důmyslné kuličkové dráhy, akční domina či si potrápit hlavičky u hlavolamů. Předškoláci si vyzkouší didaktické hračky a nejmenší děti prozkoumají textilní a dřevěné hračky. Kromě toho se můžete těšit na nové stavebnice či dřevěné designové domečky pro panenky. Nebude chybět ani tvoření a experimenty!
Aktivity pro nejmenší děti (1-3 roky)
Aktivity pro předškoláky (3-6 let)
Aktivity pro školáky (6-12 let)
Aktivity pro rodičeKde Festival v Praze hledat?

Národní zemědělské muzeum, Praha 7 - Letná
Nově rekonstruované mzeum s moderními interaktivními expozicemi o přírodě kolem nás, které si po návštěvě festivalu můžete prohlédnout, se nachází vedle Národního technického muzea na začátku velmi příjemného letenského parku, který je ideálním místem pro rodinnou procházku.

Praktické informace a podmínky účasti 


Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 1000,-