Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Herna: Postav si svůj svět

Herna: Postav si svůj svět

Festivaly, akce, soutěže 1. 1. 2024
Tereza Kotilová
Předškolákům jede fantazie na plné obrátky. Mají svůj svět, který rádi ztvárňují v podobě trojrozměrných modelů. Hra se stavebnicemi jim právě umožňuje přenést tento svět do reality. Děti přitom ani netuší, že při své hře současně rozvíjí jemnou motoriku, trpělivost, preciznost i prostorové vnímání. Stavte se za námi v naší herně plné dílků různých stavebnic a užijte si spoustu zábavy.
Vrtání, šroubování, kutilství, práce se dřevem je mnohokrát lepší zábava než nejmodernější hračky. Z dřevěných stavebnic Brio Builder a Hape postavíte snadno a hravě nejrůznější stroje, zařízení či roztodivné bytosti. Co k tomu budete potřebovat? Stovky dílků a šikovné ručičky.
 
Herna: Stavím svůj sen – dřevěné stavebnice

Dílna se stavebnicí Walachia vás opravdu nadchne. Zkuste si postavit domek, chaloupku nebo hrad podle obrázkového návodu nebo rozjeďte svou fantazii a kreativitu na plné obrátky! 
 Stavíme sruby Walachia
 
Také zde můžete zkusit stavebnice od české klasiky Merkur a elektronické stavebnice Boffin, se kterými si děti vyzkouší stavbu elektrických obvodů od těch jednodušších až po složitější.

elektronické stavebnice Boffin

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
👉 Mrkněte se na program 👈

 

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.