Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík

Nechte se provést
světem hraček

Cena:
Prodejny:
Příznaky:
Ekologický výrobek:
Rozvíjí:
Typ hračky:
Určeno pro:
Věk:
Vyrobeno v Evropě:
Vymazat filtr
Potřebujete poradit?
Linda Hodková

Walachia

Firma Walachia vyrábí dřevěné stavebnice z kvalitního valašského dřeva. U stavebnice řady Vario (určené pro děti od 5 let) jsou základním stavebním prvkem bukové kulatiny různých délek. Malí stavitelé skládají kulatiny postupně na sebe, aniž by museli použít lepidlo k fixaci spojů. Dřevěné kulatiny jsou dokonale opracované. Dřevo je hladké, nelakované, a velice příjemné na dotyk. Stavebnice jsou zdravotně nezávadné, pro děti zcela bezpečné a navíc šetrné k životnímu prostředí. 

Dřevěná skládací stavebnice Vario se vyrábí již v devíti provedeních. Na výběr máte od 72 dílů uložených v kartonové krabici nebo v praktickém kufříku po neskutečných 450 dílů, které obsahuje bytelná dřevěná bedna na kolečkách. Stavebnice Vario je úžasná pro svoji variabilitu. Umožňuje složit věže, domky i opevnění. Jakmile se stavba okouká nebo se nehodí do kompozice exteriéru, stačí stavbu rozložit a postavit něco jiného.

Stavebnice společnosti Walachia nejsou jen krásnou dřevěnou hračkou. Pro děti mají také edukativní přínos: rozvíjí manuální zručnost, probouzí představivost, tříbí smysl pro detail, učí trpělivosti a plánování. 

Česká společnost Walachia vyrábí dřevěné stavebnice od roku 1991. Za vznikem rodinné firmy stojí Pavel Hrůza starší, který se po třicetileté pedagogické praxi rozhodl zúročit své profesní a životní zkušenosti a založil firmu Walachia. O tři roky později se k němu připojuje mladý právě dostudovaný inženýr, jeho syn Pavel a vrhá se s otcem do podnikání. Portfolio pěti stavebnic rozšiřují na pětačtyřicet. Po roce 2000 expandují také na zahraniční trhy.
 
Chci vědět víc

Agátiny nejoblíbenější dřevěné stavebnice

Zobrazuji 1 - 14 z 14