Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Herna: Prozkoumej svět magnetů

Herna: Prozkoumej svět magnetů

Festivaly, akce, soutěže 1. 1. 2023
Tereza Kotilová
Na Agátině hravém festivalu nesmí chybět svět magnetů pro ty nejmenší děti. V dílničce se můžete těšit na magnetický stolek a spoustu velkých, barevných magnetických tyček, koulí a dalších dílů. Děti spojují dílky pomocí velkých magnetických koulí a staví originální stavby, kuličkové dráhy, ale třeba také čísla, písmena či zvířátka.

Malí stavitelé si mohou hrát s tvary a skládat písmenka či čísla z jednotlivých dílků, zkoušet kombinace různých geometrických spojení, pokusí se postavit nejvyšší věž, most či mrakodrap. Holčičky mohou vytvářet pomocí tyčinek nádherné květinky.

Dílna: Prozkoumej svět magnetů

Magnetická stavebnice Smartmax sbírá mnoho úspěchů u nás i v zahraničí. V České republice byla odměněna cenou Grand Prix 2014, Správná hračka 2015 a 2016.  Stavebnice sklidila také úspěch mezi rodiči a dětmi, kteří měli příležitost otestovat stavebnici ve spolupráci s Testováno na dětech. Výsledek testování si můžete přečíst v našem článku.

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
Mrkněte se:


Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.