Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Herna: Prozkoumej svět magnetů

Herna: Prozkoumej svět magnetů

Festivaly, akce, soutěže 1. 1. 2024
Tereza Kotilová
Na Agátině hravém festivalu nesmí chybět svět magnetů.. V herně se můžete těšit na magnetický stolek a spoustu velkých, barevných magnetických tyček, koulí a dalších dílů stavebnice SmartMax pro nejmenší a stejně tak na stavebnice Geosmart pro větší stavitele.

Malí stavitelé si mohou hrát s magnetickými stavebnicemi Smartmax, kde spojují tvary a skládají písmenka či čísla z jednotlivých dílků, zkoušejí kombinace různých geometrických spojení, pokusí se postavit nejvyšší věž, most či mrakodrap.

Magnetická stavebnice Smartmax sbírá mnoho úspěchů u nás i v zahraničí. V České republice byla odměněna cenou Grand Prix 2014, Správná hračka 2015 a 2016. Stavebnice sklidila také úspěch mezi rodiči a dětmi, kteří měli příležitost otestovat stavebnici ve spolupráci s Testováno na dětech. Výsledek testování si můžete přečíst v našem článku.

Dílna: Prozkoumej svět magnetů

Větší děti ocení magnetické stavebnice GeoSmart. Ty dávají dětem neomezené možnosti pro realizaci svých nápadů. Krásné pestrobarevné dílky jsou opatřeny velice silnými magnety. Každý magnet je uložen v polykarbonátovém pouzdře, které je navíc chráněno nerezovým krytem. Tento patentovaný dvojitý bezpečnostní systém zaručuje bezpečnost dětem a vysokou odolnost samotných dílků. Stavebnice GeoSmart tak zvládnou i zátěžové testování dětí.

Magnetická stavebnice pro předškoláky a malé školáky

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
👉 Mrkněte se na program 👈

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.