Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Herna: Didaktické hračky

Herna: Didaktické hračky

Festivaly, akce, soutěže 1. 1. 2024
Tereza Kotilová
Jde si hrát a rozvíjet se současně? Jde! Naše herna v rámci Agátina hravého festivalu je vybavena krásnými didaktickými hračkami, které rozvíjí motoriku a logické uvažování dítěte. Můžete se těšit na spoustu novinek, které děti vždy něco naučí: poznávat barvy, rozlišovat tvary, spojovat obrázky a další.
Herna: Didaktické hračky

Herna didaktických hraček
je stálicí na našem festivalu a už se těšíme, až se zaplní zvídavými dětmi. Čekat tu na vás budou oblíbené magnetické knížky, dřevěné puzzle, skládačky, Montessori pomůcky a mnoho dalších novinek, na které jsme pyšní! Přijďte a vyzkoušejte vše, co vaše děti zajímá. Budete překvapeni, jak v zápalu hry dokážou zapomenout na tablety a mobilní telefony.  Radost z nových zážitků a úsměvy na dětských tvářích jsou zaručeny. 

Věděli jste, že didaktické hračky podporují u dětí kreativitu, jemnou motoriku, představivost, strategické a logické myšlení?
 
Herna didaktických hraček
 

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
👉 Mrkněte se na program 👈

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.