Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Herna: Vydejte se na Mars!

Herna: Vydejte se na Mars!

Festivaly, akce, soutěže 1. 1. 2023
Tereza Kotilová
Magnetické stavebnice se staly hitem a je až udivující, jak dlouho a s jakým zaujetím si děti vydrží hrát s takovouto stavebnicí. Přitahování a odpuzování magnetů je totiž neskutečně fascinuje na jejich cestě za poznáním. Stavte se v naší herně plné magnetů a pozorujte děti v jejich zaujetí.
K dispozici vám dáme stovky pestrobarevných dílků a spojovacích prvků z našich oblíbených magnetických stavebnic. To, co z nich postavíte, záleží čistě na vás. Sestavte si stroj budoucnosti nebo obří raketu do vesmíru! S inovativní magnetickou stavebnicí GeoSmart si sestavíte hravě úžasné 3D stavby a stroje. Fantazii se meze nekladou.

Magnetickou stavebnici GeoSmart, model Moon Lander, prošla zátěžovou zkouškou s pozitivním výsledkem. Testovali jsme ji ve spolupráci s Testováno na dětech a jestli vás zajímá názor rodičů, kteří vyzkoušeli tuto úžasnou stavebnici, přečtěte si celou recenzi. Každopádně není nad osobní zkušenost, takže přijďte vyzkoušet!
 
Herna: Vydejte se na Mars!
 

Na co víc se můžete v rámci festivalu těšit?
Mrkněte se:

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.