Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vánoční tvoření: Svatá rodina z Betléma ke stažení

Vánoční tvoření: Svatá rodina z Betléma ke stažení

Tipy na vánoční dárky pro děti 28. 11. 2018 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Přípravy na Vánoce jsou v plném proudu! Jejich neodmyslitelnou jsou betlémy a jesličky. Betlém je městem narození Ježíška, a tudíž jediným skutečným městem Vánoc. Děti mají betlémy rády, protože posilují kouzlo Vánoc. Jistě vnímají i to, že Ježíšek, který jim přinese dárky, byl nejprve sám hodnými lidmi obdarovaný. Čekání na tolik očekávané vánoční svátky vyplňte tvořením.
Připravili jsme letos pro vaše děti malý dárek v podobně postaviček Svaté rodiny z betlému - Josefa, Marie a Ježíška - ke stažení. Aby byly obrázky veselejší, děti si je mohou vybarvit. A můžete začít stavět. Stačí vystřihnout a ozdobit si pokojíček. Stáhněte zde
 

Svatou rodinu z betléma vytvořil náš dvorní ilustrátor, Martin Šojdr (studio pukpuk.cz). Na vybarvení betlému jsou skvělé pastelky či fixy Maped či Djeco, které velmi hezky kreslí.

Pokud vaše děti rády kreslí, vytiskněte betlém několikrát  a nechte pracovat dětskou fantazii. Můžete jim také stáhnout andělíčka  nebo jednoduchý stromeček. Děti se během vánočních příprav zabaví a navíc budou procvičovat grafomotoriku. 

Užijte si krásné svátky a zazpívejte si s dětmi koledy.


Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-