Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vánoční tvoření: Vystřihovánka stromečku

Vánoční tvoření: Vystřihovánka stromečku

Stáhněte si zdarma 21. 11. 2023 1 minuta
Tereza Kotilová
Máme pro vás další vánoční tvoření ZDARMA. Stáhněte, vymalujte a vystřihněte si společně s dětmi vánoční stromeček. Snadno ho dozdobí i nejmenší kreativci. Váš domov ihned získá příjemný nádech Vánoc.

Vánoční tvoření: Vystřihovánka stromečku

Pro ty nejmenší jsme připravili jednoduchou vystřihovánku vánočního stromku, kterou si můžete stáhnout zde nebo kliknutím na obrázek níže. S vystřižením malým dětem pomůžete, vybarvit ho zvládnou samy.


V obrázku nesmí chybět naše oblíbené detaily: Všimněte si šedých tvarů k obtažení. Nápadně připománají grafomotorická cvičení. Děti si vyzdobí svůj malý papírový stromeček a vy můžete mít dobrý pocit, že malinko potrénovaly jednu z nejvýznamnějších dovedností pro předškoláky. 

Vystřihovánka pro nejmenší: Vánoční stromeček

Vánoční stromeček k dokreslení pro vaše předvánoční tvoření připravil Agátin dvorní ilustrátor Martin Šojdr (pukpuk.cz).

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.