Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vánoční tvoření: Anděl, sněhulák a kapr k dokreslení a vystřižení

Vánoční tvoření: Anděl, sněhulák a kapr k dokreslení a vystřižení

Tipy na vánoční dárky a tvoření 2. 10. 2023 1 minuta
Tereza Kotilová
Tvoří vaše děti rády? Teď je ideální doba pustit se pomalu do tvoření vánoční dekorace všeho druhu. Proto jsme pro vás připravili první milou drobnost, kterou si můžete zpříjemnit předvánoční čas – arch se třemi postavičkami k vymalování, obtažení a vystřižení.
Vánoční tvoření: Anděl, sněhulák a kapr k dokreslení a vystřižení

Sněhulák, anděl a kapr – s dětmi je můžete dokreslit, vystřihnout a nalepit třeba na špejli nebo okno. O zábavu tak máte na chvíli postaráno. U tvorby jsme však mysleli i na rozvoj dětí – naznačené linky k dokreslení odpovídají grafomotorickým cvikům na uvolnění zápěstí. 

Postavičky sněhuláka, kapříka a andílka pro vaše vánoční tvoření jsou opět z dílny našeho skvělého grafika Martina Šojdra. Připravil je tak, aby si je mohly užít jak malé děti, tak i předškoláci či malí školáci. Stáhněte si je zde a užijte si spoustu zábavy.

Vánoční vystřihovánka pro děti - vánoční postavičky

Agátin svět přeje vám i vašim dětem krásné Vánoce!
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.