Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vánoční příběh Agáty a Matěje: Kdo se těší na Ježíška?

Vánoční příběh Agáty a Matěje: Kdo se těší na Ježíška?

Tipy na vánoční dárky a tvoření 10. 11. 2023 4 minuty
Tereza Kotilová
Ahoj rodičové, tady Agáta a Matěj. My jsme vám jen chtěli říct, že už se hrozně moc těšíme na Ježíška. A co vaše děti, taky už o něm mluví? Nechceme vás vůbec stresovat tím, co vše máte udělat a stihnout, ale naopak vám chceme našima očima ukázat, jak to těšení prožíváme my děti. Tak se chvíli zastavte, a pojďte se s námi podívat, jak si pomalu a v pohodě tu kouzelnou atmosféru Vánoc navodit společně v teple domova.

Vánoční příběh Agáty a Matěje: Těšíme se na Ježíška

První vánoční inspirace

Vánoce pro každého znamenají něco jiného. Pro vás dospělé je to hlavně čas, který chcete strávit se svouji rodinou a svými nejbližšími. Ale my děti vidíme Vánoce trošičku jinak. Prvně nás zajímá, co nám letos Ježíšek přinese, a pak nás taky hodně baví vánoční světýlka, barvičky, dekorace, adventní kalendáře...No dyť víte. :) 

Pojďte proto s námi nasát první vánoční inspiraci, kterou jsme pro vás v Agátině světě připravili.
 

Tipy na vánoční dárky od Agáty


Prohlédněte si více inspirace v našem článku, kde jsme vám dali dokupy to nejlepší z Agátina světa pro holky.

Co si přejí pod stromeček holčičky?
 

Tipy na vánoční dárky od Matěje


Chcete více vánoční inspirace? Přečtěte si naše tipy na to nejlepší z Agátina světa pro kluky.

Co si přejí pod stromeček kluci?
 

Vyrábíme adventní kalendář

Kromě těch dárečků nás taky hodně baví tvořit. A to bychom nebyly my děti, abychom to zase nespojily s těmi dárečky. Že? Adventní čas se blíží, a tak si pomalinku vyrobíme krásný adventní kalendář, který bude ideálním místem pro první drobnou nadílku.

Pro snadnější tvorbu vám dobře poslouží náš papírový adventní kalendář, který je možné použít nejen na Vánoce, ale po celý rok jako praktickou skříňku na šperky či drobnosti. Kalendář si dozdobte podle našich vzorů, nebo podle fantazie a hlavně si u toho užijte spoustu zábavy. 

Vyrábíme adventní kalendář Vyrábíme adventní kalendář
Vyrábíme adventní kalendář Vyrábíme adventní kalendář

 
👉 Inspirujte se dalšími tipy na Agáta TV, kde jsme pro vás právě výrobu adventního kalendáře natočili.
 

 
Sledujte náš vánoční příběh dále, protože dětskýma očima mohou být Vánoce opravdu krásné a klidné. Celý náš vánoční příběh budeme sdílet ve facebookové skupině Agátina hravá poradna.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.