Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vánoční tvoření: Andílek

Vánoční tvoření: Andílek

Stáhněte si zdarma 20. 11. 2023 1 minuta
Tereza Kotilová
Máme pro vás malý dárek pro předvánoční tvoření s dětmi. Stáhněte si vánočního andílka, dobarvěte ho, vystřihněte, složte a užijte si společně strávený čas.

Vánoční tvoření: Andílek ke stažení

Stáhněte si zdarma vánočního andílka k dotvoření.
Stačí ho domalovat, vystřihnout, složit a vyzdobit si s ním domov.

V obrázku nesmí chybět naše oblíbené detaily: Všimněte si šedých tvarů k obtažení. Nápadně připománají grafomotorická cvičení. Děti si vyzdobí svého malého papírového andělíčka a vy můžete mít dobrý pocit, že malinko potrénovaly jednu z nejvýznamnějších dovedností pro předškoláky. 

Abyste měli doma opravdu hodně veselo, můžete si andílka vytisknout několikrát, pokaždé ho vybarvit jinak a složit si tak celou andělskou rodinu.
 
Vánoční andílek ke stažení
Tip na závěr: Na vybarvení andílka jsou skvělé pastelky či fixy Maped, které velmi sytě kreslí. Ti nejmenší mohou pro vybarvení použít voskovou barevnou kuličku.Andílka pro vaše vánoční tvoření připravil náš dvorní ilustrátor, Martin Šojdr (studio pukpuk.cz).

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.