Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vánoční tvoření: Dopis Ježíškovi

Vánoční tvoření: Dopis Ježíškovi

Stáhněte si zdarma 16. 11. 2023 1 minuta
Tereza Kotilová
Chystáte se s dětmi psát Ježíškovi vánoční přání a chcete to pojmout originálně a trochu kreativně? Vytiskněte dětem náš vánoční papír, na který se dopis Ježíškovi bude psát hnedka radostněji.

Dopis Ježíškovi

Ježíšek a Vánoce tvoří klíčovou ingredienci kouzla dětství (a to i v době, kdy už děti na existenci Ježíška nevěří). Neměli bychom zapomenout dětem vysvětlit, že dopis Ježíškovi obsahuje přání, nikoliv objednávku či rozkazy. Ježíšek si přání vezme k srdci a postaví se k nim, jak nejlépe dokáže. Některá splní, jiná ne. A pokud některá nesplní, jistě má proto své důvody. Ježíškovo rozhodnutí bychom měli respektovat, umět být vděčni a radovat se ze všeho, co jsme pod stromečkem našli.

Dopis Ježíškovi - zdarma ke stažení pro děti

Tip Agáty: Přečtěte si, jak Agáta s Matějem píšou dopis Ježíškovi, nebo se inspirujte našimi tipy na vánoční dárky pro děti každého věku.

Přejeme kreativně krásný adventní čas!

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.