Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vánoční tvoření: Postavičky z Betléma ke stažení

Vánoční tvoření: Postavičky z Betléma ke stažení

Tipy na vánoční dárky pro děti 28. 11. 2019
Kateřina Hrubešová
Tvoření milujeme a v předvánočním období ještě více. Originálními výtvory dětí vdechnou vašemu domovu tu správnou vánoční atmosféru. Oblíbeným motivem tvoření bývá Betlém. Děti ho mají rády, protože je městem narození Ježíška. Každoročně mu píší dopisy, ve kterých mu sdělují svá tajná přání. A pak už jen s napětím očekávají, zda se pod stromečkem něco objeví. Čekání na Ježíška je pro děti nekonečné. Zkraťte jim tento čas vánočním tvořením!
V loňském roce jsme pro vás připravili šablonu Svaté rodiny z Betléma. Pro děti jsme letos připravili další postavičky z Betléma - Anděla, kravičku a oslíka. Stáhněte postavičky a vánoční tvoření může začít. Užijete si společně krásný čas a vyrobíte hezkou vánoční dekoraci. Navíc se odreagujete od předvánočního shonu a děti se budou mít čím pochlubit návštěvám o Vánocích. 

Stáhněte zde
 

Sérii vánočního tvoření vytvořil náš dvorní ilustrátor, Martin Šojdr (studio pukpuk.cz). K vytvoření postaviček potřebujete pouze pastelky a lepidlo. Skvělé jsou od značek Maped či Djeco. Mají krásně syté barvy a dětem se s nini hezky kreslí.

Doporučujeme vytisknout několikrát a nechat děti tvořit. Budete mile překvapeni, jak stejná předloha může mít více podob. Dětská fantazie nezná v dobrém slova smyslu hranice.

Přejeme Vám všem krásné předvánoční období.


Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-