Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Djeco Tinyly si zamiluje každá holčička

Djeco Tinyly si zamiluje každá holčička

Stáhněte si zdarma 10. 10. 2021 2 minuty
Tereza Kotilová
Svět víl a princezen Djeco Tinyly je díky poetické a nevídané představivosti ilustrátorky Virginie Brachetové kouzelný a všechny holčičky si ho stoprocentně zamilují. Každá figurka je jedinečná svými doplňky, které udávají její hlavní příběh. Vyberte té vaší nádhernou malou panenku Tinyly, se kterou si užije spoustu zábavy. A pozor! Na konci článku vás čeká malý dárek, tak čtěte až do konce.
Djeco Tinyly si zamiluje každá holčička
 

Tinyly – kouzelný svět holčiček

Holčičky milují princezny a víly! Hra s nimi je zábavná, dívky si vytvářejí svůj svět plný fantazie a vymýšlí neuvěřitelné příběhy. Djeco Tinyly je řada sběratelských figurek víl a princezen, které budou velkým zážitkem pro vaše malé holčičky. Každá figurka má své specifické doplňky, které udávají hlavní příběh.
 
Tinyly – kouzelný svět holčiček

V kolekci Tinyly si každá malá slečna najde svoji hrdinku. Ať už to bude rocková hvězda Sidonie se svou věrnou kamarádkou harfou Zick, nebo okouzlující, pudrově růžová Elfe s odnímatelnými křídly, kterou vždy doprovází její kamarád slon Bolero.

Sběratelské figurky Tinyly jsou ve stylových krabičkách a jsou ideálním dárkem pro holčičky od 4 do 9 let.


 

Na cestách s Tinyly

Cestovat s dětmi, obzvláště s těmi menšími, často bývá velmi náročné. Děti se rychle nudí, potřebují spoustu věcí. Není to jen oblečení, potřebují si vzít s sebou celý svůj svět. Určitě znáte situaci, kdy se balíte na cesty a dohadujete se se svým dítětem, kolik autíček a panenek si smí sbalit do kufru na dovolenou. V očích malých dětí jsou hračky nepostradatelným kamarádem na cestách. Své o tom ví Značka Djeco, a proto do kolekce Tinyly vytvořila i kufříkové domečky, které můžete společně s figurkami snadno sbalit na jakoukoliv cestu. "Přenosné kufříky máme moc rádi, děti si s nimi dokáží hrát hodiny a ani nedutají. Večer, když je čas jít spát, kufřík s celým příslušenstvím zavřeme a uklidíme na své místo. To velmi oceňuji. Při další hře děti vysypou doplňky z kufříku a poskládají si znovu svůj svět podle aktuální nálady a fantazie.", říká Kristýna, zakladatelka Agátina světa a máma tří dětí.


 

Podívejte se, jak se líbí figurky Tinyly našim ambasadorkám

Ve spolupráci s našimi ambasadorkami jsme otestovali kufříkové domečky Tinyly. Co na ně říká oblíbená blogerka @barcusa? "Když jsem poprvé viděla domeček a postavičky Tinyly, tak první, co mě napadlo bylo – to je přímo jak dělané pro nás. Figurky i domečky jsou krásně zpracované, barevné a na cesty kdy si malá vezme domeček s panenkou je to skvělý pomocník.", říká Bára.  

Ambasadorka Lenka, máma 4 dětí, také vyzkoušela sběratelské figurky Tinyly a o své dojmy se podělila. "Panenky Tinyly jsou malé roztomilé figurky, které spolu se svým zvířecím kamarádem bude chtít mít doma každá holčička. Představují postavičky jak z reálného světa, tak světa plného fantazie a kouzel a díky nádherným ilustracím okamžitě zaujmou. Celou tuto sběratelskou edici završují domečky, cestovní kufříky a nekonečná hra tak může začít. Račte vstoupit do kouzelného světa panenek Tinyly.", říká blogerka @lenik_4.
 

Pokud nevíte, jakou figurku pořídit vaší holčičce do začátku, připravili jsme pro vás dva kouzelné balíčky Tinyly, které vám první nákup usnadní. V naší nabídce mimo sběratelských figurek najdete také další doplňky, které vášnivé sběratelky ocení a zabaví. Patří mezi ně přívěsky Tinyly, se kterými mohou holčičky dělat parádu, když vyrazí za kamarádkami, karetní hra Černý Petr či Hledej a najdi - obě hry tematicky laděné do postaviček Tinyly, nebo třeba samolepkové oblékání, což je moderní forma papírového oblékaní panenek, které holčičky milují. Tak co vyberete?DÁREK OD AGÁTY NA ZÁVĚR: Pro holčičky, které rády malují pro vás máme nachystaný dárek v podobě omalovánek Tinyly ke stažení zdarma. Stačí stáhnout, vytisknout a můžete malovat.

Omalovánky Djeco Tinyly
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2500 Kč