Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Djeco Arty Toys pro rozvoj dětské fantazie a slovní zásoby

Djeco Arty Toys pro rozvoj dětské fantazie a slovní zásoby

Tipy pro výběr her a hraček 15. 9. 2023 2 minuty
Tereza Kotilová
Vyberte si figurku z kolekce Djeco Arty Toys – a nic vám již nebrání zažít dobrodružství a hrdinské činy rytířů ve prospěch spanilých princezen. Figurky Arty Toys mohou nyní rozehrát svůj napínavý příběh přímo v pokojíčcích vašich dětí. Značka Djeco vytvořila hravou kolekci sběratelských figurek Arty Toys. Ta obsahuje postavičky rytířů, pirátů a princezen, které inspirují děti při hraní a zároveň je rozvíjí.
Djeco Arty Toys pro rozvoj dětské fantazie a slovní zásoby
 

Arty Toys - svět rytířů a princezen

Snad každý člověk rád vzpomíná na své dětství. Na to, jak jsme si celé dny mohli hrát a přenášet se do světa plného fantazie. Chlapci si většinou hráli na hrdiny, kteří plní důležitou misi. Dívky se převlékaly za krásné princezny a snily o statečném hrdinovi. Pro děti je fantazie zásadní a je dobré ji jako rodič rozvíjet. Máme pro vás tip, jak na to.

Francouzská značka Djeco vás v tom pomůže svými oslnivými sběratelskými figurkami Arty Toys. Každé dítě ihned zaujme neotřelý grafický design figurek. Drsný pirát, statečný rytíř nebo okouzlující princezna – to jsou oblíbené postavičky všech dětí. Hra s nimi je zábavná, ale její hlavní přínos spočívá v něčem jiném. Děti hrou rozvíjí svoji fantazii a slovní zásobu. Vypráví příběhy, které už slyšely anebo vymýšlí úplně nové podle vlastní fantazie. Napínavý a dobrodružný příběh, který naše děti v rámci hry vymyslí, nás, rodiče, mnohdá obrovsky překvapí. Jejich příběhy často odráží skutečný svět, vyjadřují emoce nebo jsou naopak neskutečně fantazijní.


Sběratelská kolekce je krásným dárkem pro vaše dítě nebo výborným tipem na dárek pro kamaráda či kamarádku vašeho dítěte. Jsou totiž krásně dárkově zabalené v průhledných krabičkách. Máte na výběr z mnoha variant pirátů, rytířů či princezen. Značka Djeco neustále vytváří nové postavy, a tak mohou děti svou sbírku figurek rozšiřovat. Malované akční figurky Arty Toys si děti jednoznačně zamilují!


 

Doplňky Arty Toys pro větší radost ze hry 

Hra s figurkami potřebuje vždy nějaký doplněk. Ilustrátoři značky Djeco vytvořili několik figurek s příslušenstvím. Krásná dřevěná pirátská loď je důležitou součástí kolekce pirátů Arty Toys. Napněte plachty, vytáhněte kotvu a vyplujte na širé moře! Zažijete napínavé dobrodružství s partou drsných pirátů. Staňte se kapitánem Soscarem a vydejte se hledat poklad. Nepřítel na pravoboku! Fantazii se meze nekladou a jakmile dobrodružství na lodi skončí, dobyjte třeba černý hrad.
 

Djeco Arty Toys pro rozvoj dětské fantazie a slovní zásoby

K rytířům neodmyslitelně patří nedobytný černý hrad. Nechte rytíře vstoupit do opevněného hradu přes spuštěný padací most. Uvnitř se ukrývá černé vězení pro nepřátele. Nechybí ani vysoká věž, ze které statečný rytíř stráží pevnost. Figurky rytířů se jistě postarají o nedobytnost celé pevnosti. Hrad je opravdu veliký, mrkejte na rozměry 35 x 27 x 47 cm, a je navíc vyroben z kvalitních materiálů. Zaručená zábava pro děti, ale i tatínky.


Tip na závěr: Podívejte se na Agáta TV, kde vám představíme to nejzajímavější z kolekce Arty Toys

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.