Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hrajeme si venku: Agátiny tipy na venkovní aktivity

Hrajeme si venku: Agátiny tipy na venkovní aktivity

S dětmi do přírody 8. 6. 2023 4 minuty
Tereza Kotilová
Dnešní děti tráví až příliš mnoho času uvnitř – ve škole, u počítače či televize. Přitom pobyt na čerstvém vzduchu je bezesporu tak moc prospěšný pro dětskou imunitu a veškeré venkovní aktivity podporují rozvoj nejenom hrubé motoriky. Tak vyskočte a pojďte si společně hrát ven!

Hrajeme si venku

Klasika i originální venkovní zábava

Jak si pobyt venku oživit, aby děti těšil a byl pro ně zajímavější než lákavá počítačová hra? Co si užít některou ze skvělých venkovních her jako staré známé dřevěné kuželkyházení kroužků, švihadlo, skákací gumu či se pořádně vydovádět u frisbee?

Jestli osvědčená klasika nezabere, pak pro vás máme opravdovou pecku, na kterou vylákáte od počítače i toho nejtvrdohlavějšího peciválka. Oblíbená řada Terra Kids od značky HABA přichází se sadami stavebnicových konektorů na doma i do přírody. Za pomoci těchto konektorů a různě posbíraných přírodních materiálů vytvoříte velkolepá díla buď podle návodu nebo dle vlastní fantazie. Zkusíte si zhotovit třeba dinosaura

Stavebnicové konektory Terra Kids

Vyrážíme na výlet

Vyrážíte na výlet? Vezměte si s sebou naučné a zábavné kartičky Expedice příroda, díky kterým hravě určíte ptákylesní zvířatakvětiny i stromy, které na své výpravě potkáte. Výlet se tak hned stane hravou procházkou, na které se něco nového přiučíte i si užijete spoustu zábavy.

Vyrážíme na výlet

Hrajeme si na zahradě

Pokud raději trávíte volný čas na zahradě, můžete si ho s dětmi zpestřit zavěšením houpacího kruhu, houpacího skateboardu či dřevěné houpačky, nebo si pro vědecké pozorování nachytat motýly či jiné brouky a pozorovat je pomocí nádobky s lupou. Hrajete radši hry? Co takhle dás si utkání v kroketu?

Vyrážíme na písek

Jestli máte doma vášnivého “pískomila”, jistě vás potěší nové značky v Agátině světě, které přícházejí s praktickými a velice pěknými hračkami na písek.

Hračky na písek

👉 Objevte značku QUUT, která vyrábí designové multifunkční hračky. Všechny hračky této belgické značky jsou naprosto bezpečné, téměř nerozbitné, dobře uchopitelné, a tím pádem vhodné i pro naše nejmenší děti. Hračky jsou bez obsahu ftalátů, BPA, bez latexu a jsou 100% recyklovatelné! 

👉 Značka Scrunch představuje multifunkční produkty pro děti, které se perfektně hodí na pláž u moře i písek na zahradě. Všechny produkty Scrunch jsou 100% recyklovatelné, čímž značka přispívá k ochraně naší přírody. 

👉 Objevte multifunkční sety na písek od rodinné firmy LÄSSIGs kterými se budou stavět písečné hrady skoro samy. Vybavte své děti kvalitními hračkami na písek a pozorujte, jakou radost ze hry jim přinesou. 

TIP OD AGÁTY A MATĚJE na závěr

Zahrajte si na kutily a vyrobte si společně na zahradě hmyzí hotel či krmítko pro ptáky. Posléze se můžete oddávat pozorování aktivity kolem nových příbytků a tipovat, kdo se první usídlí v nových domovech. S poznáváním ptáků vám pomohou opět naše zábavně-naučné kartičky Expedice příroda: 50 našich ptáků
 
Hrajeme si venku: Vyrábíme ptačí budku

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.