Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vyrážíme do přírody s dětmi a kvalitní výbavou Deuter

Vyrážíme do přírody s dětmi a kvalitní výbavou Deuter

S dětmi do přírody 5. 5. 2023 4 minuty
Tereza Kotilová
Že bychom se konečně dočkali teplých slunných dnů, které přímo vybízejí k pobytu v přírodě? Vyrazit do přírody, to ale není jen tak, to chce pořádnou výbavu, obzvlášť, pokud váš výlet bude s dětmi a třeba i s nočním přespáním pod širákem. V Agátině světě naštěstí myslíme právě na ty nejmenší, a proto jsme pro vás na letošní sezónu připravili širokou výbavu pro vaše cesty v přírodě. Představujeme vám značku Deuter, která nabízí batohy pro nejmenší i dětské krosny ideální na jednodenní i vícedenní výlety a tábory. Tak kdo se letos vydá za dobrodružstvím do tajuplné přírody?
Vyrážíme do přírody s dětmi a kvalitní výbavou Deuter

Rozhodli jste se letošní teplé měsíce trávit s dětmi hlavně v přírodě a potřebujete oživit výbavu pro vaše nejmenší výletníky? Ať už se chystáte vyrazit do kempu na několikadenní výlet či pakujete dítě na tábor, omrkněte v naší nabídce novou značku Deuter, která přichází s kvalitními dětskými batohy pro ty nejmenší i s prostornými krosnami. Značka Deuter myslí nejen na líbivý design, který je pro děti hodně důležitý, ale stejně tak na kvalitní oporu zad, protože ta by měla být při výběru neméně důležitá.
 

 

Zajímavosti o značce Deuter

Jde o německého výrobce outdoorového vybavení, který je na trhu již od roku 1898. Původně se Deuter specializoval na tkaní lodních plachet, výrobu a pronájem stanů. Dnes jde o jednoho z hlavních hráčů na trhu s outdoorovými batohy, stany a spacími pytli. Všechny produkty značky Deuter jsou použitelné v nejextrémnějších podmínkách a zakládají si hlavně na funkčnosti a pohodlí. Navíc je značka Deuter velice zodpovědnou firmou, co se životního prostředí týče. V zájmu ochrany životního prostředí se v roce 2020 rozhodla vyrábět všechny své produkty bez perfluorovaných chemikálií, které škodí životnímu prostředí i našemu zdraví – též označovány jako PFC.
 

Dětské batohy Deuter pro nejmenší

Na co je důležité brát ohled při výběru batohu do přírody pro vaše nejmenší? Určitě aby dobře seděl na zádech, šel jednoduše nastavit a byl spolehlivý. Což značka Deuter splňuje všema deseti. Dětské sportovní batohy mají polstrovaná záda a anatomicky tvarované ramenní popruhy. Hrudní popruh umožňuje lepší usazení batůžku na malých dětských zádech. Pokud plánujete celodenní túru, bude pro vás přínosem nízká hmotnost. Bonusem navíc, který je však pro dětské batohy Deuter samozřejmostí, jsou reflexní prvky zajišťující bezpečnost dítěte při pohybu na rušné komunikaci, dostatek kapes a důmyslná poutka mnohostranného využití.


 

Prostorné dětské krosny Deuter

Plánujete větší výlety a hledáte dětský turistický batoh s větším prostorem? Nebo se vaše dítě chystá na tábor, kde bude absolvovat dobrodružný puťák? Koukněte se na nabídku našich dětských krosniček značky Deuter. Jsou lehké, jednoduše se obsluhují i balí. Bez problému poberou vše, co bude váš malý výletník potřebovat s sebou na cestu do přírody. Dětské krosny mají komfortně polstrovaná záda, tvarované ramenní popruhy i bederní pás. Co vidíme jako velice praktické u cestovních batohů Deuter, je zesílené dno a kompresní popruhy. A jaké vychytávky navíc můžete u těchto batohů do přírody očekávat? Třeba kapsu na hydrovak o objemu 2 litry, tajnou kapsu na cennosti, 2 strečové kapsy na bocích batohu a několik super praktických poutek různého využití.
 

TIP na závěr: Praktické pořadače na doma i cesty

Vyrážíte na vícedenní výlet? Pořiďte si praktické pouzdro s přihrádkami, ve kterém budou všechny potřebné věci pro hygienu vašich dětí čekat, až přijde jejich pravá chvíle. Pořadač deuter využijete doma, v autě i na vašich vícedenních výletech.


Novou výbavu do přírody od značky Deuter už máte, tak co takhle přibalit s sebou na výlet do nového batohu taky skladnou cestovní hru, která zabaví vás i vaše děti?
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.