Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Didaktické a logické hry Djeco pro malé i velké

Didaktické a logické hry Djeco pro malé i velké

Tipy pro rodiče školáků 23. 10. 2023 3 minuty
Tereza Kotilová
Oblíbenou francouzskou značku Djeco netřeba představovat. Patří mezi oblíbence na trhu s dětskými hračkami a hrami. V tomto článku vám představíme 4 řady zábavných vzdělávacích her, které budou vaše děti bavit. Navíc se u nich něco nového naučí či procvičí již osvojené dovednosti.

Didaktické a vzdělávací hry Djeco

Primo Ludo

Řada prvních didaktických her Djeco pro ty úplně nejmenší děti již od 2,5 roku do cca 4 let, která předchází řadě Eduludo. Děti se v těchto vzdělávacích hrách naučí poznávat barvy, tvary nebo čísla. Záleží, kterou variantu zvolíte. Karty ve všech hrách jsou plastové, tedy vcelku odolné a snadno omyvatelné v případě potřeby. 

Djeco Ludo

Eduludo 

Řada didaktických her pro předškoláky a malé školáky přibližně ve věku od 4 do cca 7 let. Děti si díky těmto vzdělávacím hrám rozvíjejí různorodé předškolní schopnosti – učí se počítat, poznávat délky, tvary, barvy, učí se logicky přemýšlet, orientovat se v prostoru a mnoho dalšího.  Hry jsou určeny vždy pro jednoho hráče a jednoho rodiče, který při hře vypomáhá. 

Djeco Eduludo


Více konkrétněji o hrách Eduludo si můžete přečíst v našem starším článku – Eduludo hryZajímá vás více? Přečtěte si podrobnější recenze na dvě z her řady Eduludo – Numerix a Perlix.

Cool School 

Řada vzdělávacích her pro malé školáky přibližně ve věku od 5 do cca 8 let. Děti si při hraní těchto her rozvíjejí určité dovednosti, které je lépe naučí pochopit reálný svět. Učí se logickému a strategickému myšlení formou hry.
 
Cool School – Malá tržnice – učíme se nakupovat


Zajímá vás více? Přečtěte si podrobnou recenzi na hru Cool School – Malá tržnice nebo na hru Cool School – Katudi.

Sologic

Řada logických her pro školáky přibližně ve věku od 7 do cca 99 let. Hry Sologic učí děti nejen trpělivosti, ale také logickému uvažování nad hrou i strategickému myšlení. 


Zajímá vás více? Přečtěte si podrobnou recenzi na hry Cubissimo a Polyssimo.Věříme, že vám toto rozdělení pomůže lépe se orientovat v didaktických a vzdělávacích hrách oblíbené značky Djeco. Kompletní přehled těchto her včetně podrobných pravidel ke stažení najdete tady.

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.