Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vánoční tvoření: Tři králové ke stažení

Vánoční tvoření: Tři králové ke stažení

Tipy na vánoční dárky pro děti 14. 12. 2020 1 minuta
Kateřina Hrubešová
Tři králové, Kašpar, Melichar a Baltazar, patří k tradičním symbolům Vánoc. Svátek Tří králů je spojen s koncem Vánoc a začátkem nového roku. Věděli jste, že v tento den byste měli doma odstrojit stromeček a uklidit vánoční dekorace? Pokud si chcete užívat vánoční atmosféry déle, nechte výzdobu až do 2. února, kdy se slaví Hromnice. Postavičky mudrců z Východu neboli Tří králů doplňují náš seriál vánočního tvoření. Stáhněte si šablonu a užijte si s dětmi kreativní odpoledne s vánoční tematikou.
Děti se učí básničky a zpívají koledy. Nechybí mezi nimi ani známá koleda: "My tři králové jdeme k vám, štěstí, zdraví vinšujeme vám. Štestí, zdraví, dlouhá léta, my jsme k vám přišli z daleka." Tři králové, kteří se přišli do Betléma poklonit novorozenému Ježíšovi, letos doplní sérii vánočních omalovánek. Stáhněte dětem postavičky Tří králů - Kašpar, Melichar a Baltazar a užijte si společné vánoční tvoření. 
 

Stáhněte zde

Za krásnými ilustracemi vánočního tvoření stojí náš dvorní ilustrátor, Martin Šojdr (studio pukpuk.cz). Na našem blogu najdete i další vánoční tvoření, které bude děti jistě bavit. Minulý rok jsme pro vás vytvořili postavičky z Betléma - Anděla, kravičku a oslíka. Mohou také vytvořit andělíčka, stromeček nebo svatou rodinu z Betléma. Budete potřebovat vytisknout šablony a pastelky, lepidlo a nůžky. Doporučujeme pořídit kvalitní pastelky, např. Maped či Djeco, které mají krásně syté barvy a dětem se s nini hezky kreslí.

Tip: Děti mají krásnou fantazii. Vytiskněte šablonu několikrát a nechte děti tvořit. Jejich fantazie a šikovné prstíky vytvoří nezapomenutelné vánoční dekorace. Navíc si procvičí grafomotoriku.

Přejeme Vám všem krásné předvánoční období.

 

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina je autorkou řady článků Agátina blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O získané poznatky se dělí v pravidelných rubrikách, které jsou součástí našich newsletterů.
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-