Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vánoční příběh Agáty a Matěje: Dárky na poslední chvíli

Vánoční příběh Agáty a Matěje: Dárky na poslední chvíli

Tipy na vánoční dárky a tvoření 9. 12. 2023 4 minuty
Tereza Kotilová
Ahoj rodičové, tady Agáta a Matěj. Jak si užíváte tu kouzelnou vánoční atmosféru? My moc. Stále něco tvoříme nebo s maminkou pečeme cukroví a užíváme si krásných společných chvil. Snažíme se rodiče podporovat, že nevadí, když něco nestihnou nebo něco nebude dokonalé. Hlavně, že jsme spolu. Pojďte se s námi podívat na poslední tipy na oblíbené hry a hračky z Agátina světa, které vám ještě stihnou dorazit včas do Vánoc.

Vánoční příběh Agáty a Matěje: Dárky na poslední chvíli

Vánoční dárky na poslední chvíli?

Nestresujte se tím, že nic nestíháte. Všechno má svůj čas. Uvědomte si, že když něco není ve vašich dospěláckých očích perfektní, ne vždy to tak musí být i v našich dětských očích. My se totiž na všechno koukáme tak nějak víc mírumilovnějš.

Pokud ještě pomáháte Ježíškovi vybírat vánoční dárky, mrkněte u nás v Agátině světě na vánoční rozcestník, kde jsme pro vás dali dokupy ty nejlepší vánoční tipy pro každého.


 

Výroba jmenovek na dárky a vánočních přáníček

Pokud už máte vše obstaráno, tak už pojďte jen tvořit a být spolu. Veškeré vánoční tvoření jsme pro vás dali dokupy také, tak si jen vyberte, co se vám líbí.

Nezapomeňte také na výrobu jmenovek na vánoční dárky, aby měl Ježíšek to označování snadnější, a také na výrobu vánočních přáníček. Na obojí se vám budou hodit různorodá razítka, které najdete v Agátině světě v hojném zastoupení i třeba naše třpytivá gelová lepidla. Také možná využijete kreativní samolepky, třpytivé fixy či ozdobné nůžky. A jak na to, si pusťte v našem nejnovějším videu na Agáta TV.
 


 

Balení vánočních dárků a příprava vánoční tabule

Ještě je potřeba, aby Ježíšek všechny dárky krásně zabalil. A to tak, aby na Štědrý den každý poznal právě ten svůj. Máme pro vašeho Ježíška pár tipů, jak dárky zabalit originálně.

Chcete si s námi vyrobit originální prostírání na vánoční tabuli? Mrkněte se na video z naší vánoční edice Agáta TV.


 

Tipy na zimní procházky

Kam takhle v zimě chodíte rádi na procházky, když zrovna není tolik toho sněhu na dovádění? Před Vánoci jsou krásné procházky nazdobenými uličkami. Všude kolem blikají světýlka a je příjemné zamyslet se, jak každý tuhle dobu asi prožívá jinak a po svém, avšak všichni se snaží vykouzlit tu pravou atmosféru Vánoc. Naše cesty také často vedou do lesa ke krmelci, kam nosíme mrkve, jablíčka a třeba i odřezky a slupky od vaření. Zvířátka mají v zimě co dělat, aby našla dost potravy pro sebe a své rodiny, tak se snažíme jim v tom trochu pomoci. A když pak mrzne, rádi vyrážíme na rybník pořádně si zabruslit.

Máte další tipy na zimní aktivity s dětmi? Podělte se o ně v Agátině hravé poradně a inspirujte ostatní.

Sněhové radovánky Agáty a Matěje
 

Dárkové vouchery

Pokud zaváháte a necháte nákupy opravdu na poslední chvíli, máme pro vás ještě jeden poslední tip, se kterým rozhodně nešlápnete vedle. Pořiďte vašim blízkým dárkové vouchery v různých hodnotách. Obdarujete tak své milované poukazem, za který si koupí to, po čem fakticky touží a máte jistotu, že s výběrem dárku nešlápnete vedle.
 

A víte, co? Zastavte se osobně v našich prodejnách, které jsou pro vás v předvánoční čas více otevřené. Jak? To si přečtěte v našem článku týkající se právě prodloužené předvánoční otvíračky
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.