Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agátin svět pořádá: Individuální zkoušení školních batohů

Agátin svět pořádá: Individuální zkoušení školních batohů

Festivaly, akce, soutěže 25. 5. 2024 1 minuta
Tereza Kotilová
Máte doma malého školáka či budoucího prvňáčka a potřebujete pomoct s výběrem té pravé školní tašky, která mu bude na zádech perfektně sedět? Pak je tato naše akce přímo pro vás! Do konce srpna jsme pro vás v některých městech a pobočkách Agátina světa připravili individuální zkoušení školních batohů přímo v našich prostorech. Vyberte si vhodný termín a přijďte nás navštívit. Budeme připraveni vám poradit.
Přijďte si vyzkoušet školní tašku do Agátina světa

Přijďte si vyzkoušet školní batoh či aktovku
v maximálním komfortu individuální péče Agátina světa. Tato jedinečná akce bude probíhat až do konce sprna v některých našich prodejnách v Praze, Brně, Hradci Králové a Plzni. Ve vybraný den a čas pro vás budou připraveny ty nejvhodnější školní tašky, které splní nároky vaše i vašeho školáka. Na prodejně se vám bude věnovat odborně vyškolený personál s dlouholetými zkušenostmi, který vám ukáže jak správně aktovku či batoh nastavit na záda vašeho školáka a pomůže vám najít tu nejlepší volbu.


 

Kam a kdy chcete přijít zkoušet?

Vyberte vaše město, klikněte a vyplňte formulář dle vašich preferencí:

👉 Praha
👉 Pikito - Praha Štěrboholy
👉 Hradec Králové
👉 Plzeň
👉 Brno
 Nezapomeňte, že na našem blogu najdete v rubrice tipy pro rodiče školáků spoustu užitečných rad a tipů, které vám s výběrem školního batohu mohou velice dobře pomoci.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.