Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vánoční tvoření: dopis Ježíškovi

Vánoční tvoření: dopis Ježíškovi

Tipy na vánoční dárky pro děti 30. 11. 2017 1 minuta
Kristýna Křížová
Vytiskněte dětem vkusnou šablonu pro dopis pro Ježíška! Je v něm místa tak akorát pro napsání nebo nakreslení několika přání.

Ježíšek a Vánoce tvoří klíčovou ingredienci kouzla dětství (a to i v době, kdy už děti na existenci Ježíška nevěří). Neměli bychom však zapomenout dětem vysvětlit, že dopis Ježíškovi je jen přání, nikoliv objednávka či rozkaz. Ježíšek přání vyslechne a postaví se k nim po svém. Některá splní, jiná ne. A pokud některá nesplní, jistě má proto své důvody. Ježíškovo rozhodnutí, co nadělit, bychom měli respektovat, a umět být vděčni a radovat se ze všeho, co jsme pod stromečkem našli.

Na poslední straně dopisu pro Ježíška najdou děti okénko, do kterého mohou Ježíškovi pro radost něco nakreslit - ať není dopis jenom jednostranným seznamem přání, ale obsahuje i něco, co děti ze sebe Ježíškovi věnují.

Tip: Výběr nejkrásnějších dárků pro děti najdete zde.

Dopis Ježíškovi pro děti stáhnout dopis pro Ježíška

Dopis pro Ježíška pro vaše vánoční tvoření připravil Agátin svorní ilustrátor Martin Šojdr (pukpuk.cz).

Přejeme krásný adventní a posléze vánoční čas!

Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-