Agátka pro vás peče internetové sušenky , aby vám ulehčila nakupování. Používáním webu souhlasíte s jejich použitím.
Pro kreativní inspiraci a informace sledujte
Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:30 - 16:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vánoční tvoření: adventní postavičky k dokreslení a vystřižení

Vánoční tvoření: adventní postavičky k dokreslení a vystřižení

Tipy na vánoční dárky pro děti 2. 12. 2015 1 minuta
Kristýna Křížová
Připravili jsme pro Vaše děti milou drobnost: arch se třemi adventními postavičkami, které si mohou dokreslit, vystřihnout a nalepit třeba na špejli. Obrázek je nejen vkusný a na chvilku děti příjemně zabaví, ale mysleli jsme i na něco navíc: naznačené linky k dokreslení odpovídají grafomotorickým cvikům na uvolnění zápěstí. Tvary postaviček jsou zvolené tak, aby je dokázaly vystřihnout i malé děti.
Postavičky sněhuláka, kapříka a andílka pro vaše vánoční tvoření jsou opět z dílny našeho skvělého grafika, Martina Šojdra. Připravil je pro Vaše děti tak, aby si je mohly užít jak malé děti, tak i předškoláci či malí školáci.

Vánoční vystřihovánka pro děti

Agátin svět přeje Vám a Vašim dětem krásné vánocec!
Internetový obchod
Sdílet
Kristýna Křížová Kristýna je zakladatelka a duše Agátina světa, kterému dává směr. Spolu se svou sestrou Lucií prozkoumávají tuzemský i zahraniční trh, aby do sortimentu začlenily ty nejlepší hry a hračky. Protože jen hry, hračky, knížky a stavebnice, které vynikají přínosem pro děti, kvalitou zpracování, bezpečností i designem smějí do Agátina světa. A takový je pak svět, který pro nás tvoří. 
NEJŠIRŠÍ VÝBĚR
KREATIVNÍCH HRAČEK V ČR
ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST
VŠECH HRAČEK
POŠTOVNÉ ZDARMA
PŘI NÁKUPU NAD 2000,-