Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vybíráme školní batoh pro kluky

Vybíráme školní batoh pro kluky

Tipy pro rodiče školáků 15. 3. 2024 3 minuty
Tereza Kotilová
První aktovka nebo školní batoh je zásadní milník v životě každého dítěte. Prvňáčkům začíná zcela nový svět plný výzev, aktivit a nových přátelství. Ostřílení školáci se vydávají vzhůru dalšímu dobrodružství se svou partou. Výběr školní tašky by proto pro vás měl být událostí, které věnujete dostatek času. Vy se soustřeďte na kvalitativní parametry aktovky, dítěti nechejte volnou ruku při výběru designu. Zvolte motiv, který vašeho chlapečka dlouhodobě zajímá, ať už se jedná o rychlá auta, tyranosaury, nebo třeba Minecraft. Z naší bohaté nabídky aktovek a školních batohů pro kluky určitě vyberete. Hledáte tašku do první třídy nebo až na druhý stupeň? Žádný problém, máme je všechny.

Školní batohy pro kluky

Nepodceňujte kvalitu a ergonomii

Na trhu jsou tisíce aktovek a školních batohů, hýří všemi barvami, třpytí se, blikají, mají kolečka i zámky. Buďte však ve střehu a nenechejte se ošálit líbivým designem. I když sami výše píšeme, že zvolený motiv aktovky je také důležitý, na prvním místě vždy musí být kvalita a ergonomické zpracování školní tašky.

Školní batoh nebo aktovka pro kluky by měl být co nejlehčí (doporučuje se váha kolem 1 kg), musí mít nastavitelné a široké ramenní popruhy, posuvný hrudní a bederní pás, polstrovaný a zároveň pevný zádový systém.

AGÁTIN TIP: Školní tašku doporučujeme před koupí zkusit, každé postavě totiž sedí něco jiného. 👉 Využijte naší jedinečné akce a přijďte si vyzkoušet školní batohy do Agátina světa. Rezervujte si konkrétní čas a získejte naši plnou péči a pomoc s výběrem.

Jestliže váháte, zda zvolit aktovku nebo školní batoh, přečtěte si článek na našem blogu, třeba vás posune tím správným směrem.

Ergonomie školního batohu na prvním místě
 

Aktovky a školní batohy s typickými klučičími motivy

Oblíbené klučičí motivy většinou odráží typicky klučičí zálibu nebo rovnou aktivní koníček. Hraje váš kluk fotbal? Pravděpodobně ho zaujme školní batoh nebo aktovka s fotbalovým designem. Fascinuje ho vesmír? Je fanoušek počítačových her? I takových batohů u nás najdete víc než dost. Závodní auta, roboti, letadla nebo vojáci? V Agátině světě si vybere opravdu každý kluk.


 

Klučičí aktovky a školní batohy se zvířecími motivy

Nejen holky mají rády zvířata. I mnohé chlapce zaujme batoh s obrázky zvířat. A co teprve, když se do řad zvířecích hrdinů zařadí známý T-Rex? Školní batohy a aktovky s motivem dinosaurů jsou mezi kluky velice oblíbené. Dinosauří téma najdete u všech výrobců. Aktovku s dinosaury nebo školní batoh s motivem Jurského parku si kluci zamilují.


 

Aktovky a školní batohy v nadčasovém designu

Ne každá školní taška se musí pyšnit tematickým obrázkem. Aktovky a školní batohy pro kluky v nadčasovém designu jsou spíše tmavších barev. Nejoblíbenější jsou černé, zelené a modré. Tyto neutrální batohy ocení převážně starší žáci prvního stupně nebo druhého stupně. Dětem se jen tak neomrzí a jistě poslouží dobře i několik let.

Potěšte svého školáka novou aktovkou nebo školním batohem přesně podle jeho vkusu. Fantazii se meze nekladou, v naší nabídce najdete pro každého školáka něco.

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.