Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Vybíráme školní batoh pro holky

Vybíráme školní batoh pro holky

Tipy pro rodiče školáků 15. 8. 2023 3 minuty
Jana Chlupová
Máte doma něžnou holčičku, která si potrpí na víly a jednorožce? Nebo spíš divoženku, která je do terénu a pro každé dobrodružství, růžová ani třpytky ji vůbec neberou? Sháníte zrovna školní aktovku nebo batoh pro dceru a nejste si jistí, co bude to pravé? Pojďte s námi nahlédnout do světa dívčí fantazie. Ukážeme vám, že vybrat si u nás zvládne opravdu každý, nabídku motivů pro holky máme skutečně širokou.

Školní batohy pro holky

Ergonomie na prvním místě

U výběru aktovky nebo školního batohu nikdy nezapomínejte na jednoduché pravidlo. Design by neměl převálcovat kvalitu a ergonomii školní tašky. V první řadě řešte, jak má školní aktovka propracovaná a polstrovaná záda, zda má dostatečně široké a měkké ramenní popruhy, zda má hrudní a bederní pás, jestli je vybavena reflexními prvky, nebo jak je řešen vnitřní prostor. V ideálním případě vyberte “rostoucí” školní batoh nebo aktovku, aby se investice rozprostřela a školní taška sloužila několik let. My v Agátině světě prodáváme jen kvalitní aktovky a batohy, které myslí na zdravá záda vašich dětí. 
 
Ergonomie školního batohu na prvním místě
 

Aktovky a školní batohy s něžnými holčičími motivy 

Jestli máte doma budoucí prvňačku, je dost pravděpodobné, že spadá do kategorie fanoušků jednorožců, víl či baletek a ideálně, aby to vše bylo růžové a zalité třpytkami. Je to tak? I když vy můžete mít o první školní aktovce zdánlivě jiné představy, měli byste myslet na to, kdo ji bude nosit, a komu bude školní taška dělat radost. Chcete přece, aby vaše dcera chodila do školy ráda – zkuste její výběr podpořit. Vždyť vám jde stejně hlavně o zdravá záda, a ta bude s našimi aktovkami mít natuty. V nabídce máme mnoho aktovek a školních batohů různých značek a v různých cenových kategoriích ve vyloženě holčičím provedení.
 

 

Dívčí aktovky a školní batohy se zvířecími motivy

Všechny holčičky milují zvířátka. Psi, kočky, koně, delfíni – máme všechno! S aktovkou nebo školním batohem se zvířecím motivem nemůžete šlápnout vedle, pokud byste chtěli svou dceru nebo vnučku náhodou překvapit. A výhoda? Školní taška s obrázky zvířat je nadčasová a nepodléhá tak "syndromu odložení" kvůli momentální oblíbenosti jiné pohádkové postavy. 


 

Aktovky a školní batohy pro holky v nadčasovém designu

Starší holčičky už často dobrovolně opouští něžné holčičí světy i zvířecí motivy a vybírají si pro svůj školní batoh jednodušší, čistší a v nadčasovém designu. Taková školní taška má výhodu, že vydrží více let, protože jí nedominuje výrazný dětský motiv. Má však ještě jedno velké plus – často bývá tmavších barev, proto na ní nejde vidět každá šmouha. V oblibě jsou puntíky, hvězdy, kytky, nápisy nebo třeba moderní pírka.

Tak jakou máte doma holčičku vy?

Pokud byste nemohli vybrat ideální školní batoh online, využijte 10 kamenných prodejen Agátina světa a skočte si batoh raději vyzkoušet.

Internetový obchod
Sdílet
Jana Chlupová
Máma 3 dětí, která na svém blogu www.blogzrzky.cz sdílí své zážitky z cest, dělí se o zkušenosti s dobrými knihami a chytrými hračkami. Tahá děti do přírody a na dobrodružné výpravy, ony ji naopak zatahují do svého nekomplikovaného světa, který ji učí, že nic v životě není černobílé.