Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Studentské batohy Satch by Ergobag porostou s vaším školákem

Studentské batohy Satch by Ergobag porostou s vaším školákem

Tipy pro rodiče školáků 7. 8. 2023 2 minuty
Tereza Kotilová
Tvarově jednoduché, ergonomické, ekologické, kvalitní, promyšlené do posledního detailu – takové jsou školní batohy Satch od německého výrobce Ergobag, které doslova porostou s vaším školákem! Školní batohy Satch kombinují inovativní ergonomický koncept vysokohorských batohů s důležitými prvky školních batohů, což z nich dělá skvělého společníka na cestách do školy i do přírody.

Studentské batohy Satch by Ergobag porostou s vaším školákem

Ergonomický batoh, který poroste se školáky

Funkční batohy Satch s unikátním ergonomickým systémem mají patentovaný koncept optimálního rozložení váhy na bedra, který zaručuje zdravý vývoj dětských zad a správného postavení páteře. Hlavním principem je napasování batohu na záda pomocí pánevního a hrudního popruhu, díky čemuž je značná část hmotnosti přenesena na pánev, která je nejstabilnějším místem lidského těla.

A co je nejlepší? Tyto školní batohy porostou s vaším školákem, neboť disponují nastavitelným systémem zad, který můžete upravovat podle výšky dítěte, a to od 140 cm až po 180 cm. Tím bederní pás bude přesně tam, kde má být. Školák se cítí příjemně a nehrozí mu případné komplikace z přetížení jako jsou špatný vývoj páteře nebo bolesti zad a hlavy.

Kvalita od německého výrobce

Můžete si být jistí, že značka studentských batohů Satch nabízí tradiční německou preciznost a kvalitu, na kterou jste u výrobce Ergobag zvyklí. Všechny používané materiály jsou vybírány s maximální pečlivostí a důsledností. Výrobce pravidelně kontroluje certifikace dodávaného materiálu na základě osobního kontaktu s dodavateli, kteří dokládají potvrzení a certifikáty nezávislých zkušebních institucí.

Dodavatelé materiálů a popruhů pro batohy Satch jsou označení certifikátem bluesign®, který dokazuje, že použité suroviny jsou ekologické, nezávadné a že jsou zpracovávány s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí. Textilie a materiály použité na výrobu jsou vysoce odolné, stálé a nepromokavé.

5 předností batohů Satch

1. Pohodlné, anatomicky tvarované a dostatečně polstrované ramenní popruhy
2. Výškově nastavitelné hrudní popruhy
3. Ergonomická hliníková lišta
4. Odnímatelný bederní pás
5. Ergonomicky tvarované a prodyšné polstrování zad

5 předností batohů Satch

Moderní a nadčasový design

Školní batohy Satch charakterizuje čistý nadčasový design a detailní zpracování s praktickými prvky, které zpříjemní každodenní nošení. Objem až 30 litrů a chytré vnitřní uspořádání nabízí dostatek prostoru pro všechny školní potřeby. Udržování přehlednosti a pořádku je snadné díky přehledným organizérům. Batoh má totiž dvě velké hlavní kapsy a přední kapsu s organizérem. Starší děti jistě ocení vnitřní kapsu na telefon s vývodem na sluchátka. Vyztužené dno s plastovými nožičkami na spodní části zajistí, že taška stabilně stojí.

Moderní a nadčasový design školních batohů Satch

Bezpečnost nadevše  to je Satch!

Nejvyšší bezpečnost zajišťují výrazné reflexní prvky, které jsou tvořeny unikátními mikroskopickými částečkami. Tyto reflexní prvky jsou prvotřídní kvality, odolávají počasí a UV záření. Díky reflexním prvkům je váš školák vidět ze všech stran za každých povětrnostních podmínek až na vzálenost 200 metrů.
 

 

A co cena?

Cena rostoucích batohů odpovídá kvalitě produktů. Náš výběr stojí za to! Prohlédněte si celou kolekci batohů Satch by Ergobag! Ve stejném designu můžete navíc pořídit i studentský školní penál.

 

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.