Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Společenské hry pro děti od 6 let

Společenské hry pro děti od 6 let

Tipy pro výběr her a hraček 1. 9. 2023 8 minut
Tereza Kotilová
Venku to vypadá na nepřízeň počasí a vy přemýšlíte, jak zabavit děti i s jejich návštěvou? Společenské hry jsou skvělou volbou. Pojďte se podívat na naše tipy.

Zase ten hustý a nepřestávající déšť, který dětem kazí venkovní zábavu. Ach jo...Hlavu vzhůru! I v dešti se dá podniknout super skvělá zábava, která dětem vykouzlí úsměv na tváři a zajistí spoustu nových zážitků. Co takhle zkusit nějakou deskovou hru?
 

Abrakadabra, ať je zase sluníčko! Nepovedlo se vám tohle kouzlo a stále prší? Tak si pojďte společně s dětmi začarovat alespoň při hře Kouzelnický kotlík. Raději závodíte? Vyzkoušejte společenskou hru Monza, kde si mimo jiné děti procvičí taktické myšlení při velkém závodu na slavném okruhu v Monze. Chcete při hře všichni táhnout za jeden provaz a vyhrát společně? Doplňte svoji zásobu deskových her o hru kooperativní. Doporučujeme zkusit deskovku Karuba junior, u které na děti číhá velké dobrodružství s piráty.Pojďte si hrát!
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.