Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog SmartMax - otestováno na dětech!

SmartMax - otestováno na dětech!

Tipy pro výběr her a hraček 27. 9. 2018 2 minuty
Kateřina Hrubešová
Minulý měsíc probíhalo testování ve spolupráci s portálem Testováno na dětech. Celkové hodnocení 93% a spokojenost všech rodin a dětí, kteří se podíleli na testování, nás utvrzuje v tom, že pro vás vybíráme správné hračky. Děkujeme!

Testováno na dětech prověřilo stavebnici SmartMaxZpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Pomáhá nám získat pohled vás, zákazníků, na hry a hračky, po čem toužíte nebo co považujete za důležité. Tyto informace nám pomáhají se rozhodovat a posouvat nás dál k dokonalému produktu a službě. Zátěžovou zkouškou prošla stavebnice SmartMax Start Plus.

Jak dopadlo testování?

"Stavebnice nás nadchla kvalitou i provedením. Je to úžasná věc, která zabaví malé děti, větší koumáky, puberťáky a určitě i dospělé. Materiál je naprosto bezpečný a dětem hrozí pouze to, že ji nebudou ochotni odložit, jak to bylo u nás. Parádní je i to, že lze dokoupit další varianty a skládat nové výtvory do nekonečna."

"Tato stavebnice nás velice nadchla (a pro srovnání se stavebnicí Geomag, která u nás vedla do teď, je mnohem lepší), jde z ní dobře postavit, co dítě chce, zároveň se rodiče nemusí bát, že mladší sourozenec něco buď rozbije, sní nebo zničí. Je opravdu hodně kvalitně zpracovaná. Jediné, co by nás jakožto "neznalce" této stavebnice odrazovalo od první koupě, by byla cena startovacího balíčku vzhledem na počet dílků."

"Stavebnice se nám všem moc líbí. Všichni i s manželem jsme se do stavení zapojili. Testovaná varianta Start plus má 30 dílků. Obě děti, syn 4r, dcera 2,5r z ní byly velmi nadšeni a o díly se dohadovaly."

Průběh celého testování, hodnocení a fotky  si můžete přečíst na stránkách Testováno na dětech.

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina se stará o Facebookovou stránku Agátina světa, je také autorkou mnoha článků na Agátině blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O své poznatky se dělí v pravidelných článcích, které jsou součástí našich newsletterů.