Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog GeoSmart - otestováno na dětech!

GeoSmart - otestováno na dětech!

Tipy pro výběr her a hraček 8. 11. 2018 2 minuty
Kateřina Hrubešová
Proběhlo další testování ve spolupráci s portálem Testováno na dětech. Tentokrát jsme testovali stavebnice GeoSmart. Celkové hodnocení 93% a spokojenost všech rodin a dětí, kteří se podíleli na testování, nás utvrzuje v tom, že pro vás vybíráme správné hračky. Děkujeme!

Testováno na dětech prověřilo stavebnici GeoSmartZpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Pomáhá nám získat pohled vás, zákazníků, na hry a hračky, po čem toužíte nebo co považujete za důležité. Tyto informace nám pomáhají se rozhodovat a posouvat nás dál k dokonalému produktu a službě. Zátěžovou zkouškou prošla stavebnice GeoSmart Moon Lander.

Jak dopadlo testování?

"Stavebnice je skvělá. Učí děti principu magnetismu. Můžou si s ní kreativně vyhrát. Kombinovat jednotlivé díly. Doporučila bych podrobnější brožuru s návodem. Děti si s ní hezky samostatně vyhrály. Starší syn dnes začal psát Ježíškovi a je tam stavebnice GeoSmart. Vzhledem k tomu, že je hodně šetrný a bojí se, aby Ježíšek stihl obdarovat všechny děti, tak to prý bude jediný dárek, co si bude přát. Uvidíme prosinec je daleko... :-)"

"Všichni tři synové (2,5 - 6 - 8) si stavebnici velmi užívají. Každý v ní najde trochu něco jiného, ale všichni spokojeni. Stavebnice je velice intuitivní, děti si užívají jednoduché spoje a velice rychle a více méně bez pomoci dospělého postaví pohyblivé vozítko, kterým brázdí pokoje křížem krážem. Jen by to chtělo více dílků, aby byla větší variabilita v tom, co postavit."

Průběh celého testování, hodnocení a fotky si můžete přečíst na stránkách Testováno na dětech.

Internetový obchod
Sdílet
Kateřina Hrubešová Kateřina se stará o Facebookovou stránku Agátina světa, je také autorkou mnoha článků na Agátině blogu. Zkoumá vlastnosti našich hraček do nejmenšího detailu. O své poznatky se dělí v pravidelných článcích, které jsou součástí našich newsletterů.