Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Jednička mezi školními taškami Step by Step: Model GRADE

Jednička mezi školními taškami Step by Step: Model GRADE

Tipy pro rodiče školáků 2. 5. 2022 2 minuty
Tereza Kotilová
Kolekce školních aktovek Step by Step je známá svojí nekompromisní kvalitou, pro kterou ji rádi rodičům doporučujeme. Některé děti však upřednostňují školní batoh, takže rodiče museli ještě donedávna sáhnout po jiné značce. Teď už ale ne! Společnost Hama rozšířila svou značku Step by Step o školní batoh GRADE. Pojďte se mu s námi podívat blíže pod poklop.
Jednička mezi školními taškami Hama Step by Step: Model GRADE
 

Školní batoh Step by Step GRADE nadchne všechny malé školáky. Značka Step by Step se drží svých osvědčených motivů jako jsou delfíni, třpytivý motýli, jednorožci, pavouci, fotbalová či vesmírná tematika.

Jedinečnost modelu GRADE

V čem je model GRADE jedinečný oproti ostatním modelům značky Step by Step? Novou konstrukcí. Možnost plynulého výškového nastavení ramenních popruhů pomocí otočného mechanismu uvnitř̌ aktovky, zajišťuje dokonalé nastavení přímo na zádech dítěte. Model GRADE je vhodný nejen do školy, ale i pro sport a volný čas.

Doporučujeme pro žáky 1. až 4. třídy ZŠ. 

Batohy GRADE mají nově prodlouženou záruku na 4 roky!

Navíc značka Step by Step chrání přírodu! Látka, která je použita na výrobu tohoto modelu, je 100% vyrobena z recyklovaných PET lahví. S batohem GRADE se nemusíte bát ani deště, protože je ošetřen vodoodpudivou impregnací bez škodlivých látek

Jednička mezi školními taškami Hama Step by Step: Model GRADE

Vlastnosti modelu GRADE 

Velmi flexibilní, příjemný na nošení a ve sportovním designu – takový je model GRADE! Nová konstrukce EASY GROW dělá batoh jedinečný. Díky němu vydrží dětem i několik školních let.

Díky MAGIC MAGS a MAGIC MAGS FLASH nemusíte mít obavy, že vaše dítě batoh brzy omrzí. Jde o obrázky či přívěsky, které drží na batohu díky dvěma magnetickým plochám ukrytých v batohu. Obrázky drží pomocí magnetu a přívěsky se zajistí sponkou. Případná výměna je tak velice jednoduchá. Tyto doplňky umožní dítěti zpestřit si design podle nálady a je tam zaručeno, že ho batoh jen tak neomrzí.

Jednička mezi školními taškami Hama Step by Step: Model GRADE

Kristýna, máma tří školních dětí a majitelka Agátina světa, dodává: "Z vlastních zkušeností mohu říci, že děti cool motivy doslova milují. Dopřát jim jejich oblíbený motiv je s těmito vyměnitelnými obrázky velmi snadné a cenově dostupné. K výběru oblíbeného motivu je nejlepší rovnou vzít i děti, protože právě ony pak budou nosit batoh každý den na zádech." 

Jednička mezi školními taškami Hama Step by Step: Model GRADE
 

Pohled na batoh zepředu:
1. Vyměnitelné obrázky MAGIC MAGS
2. Rukojeť
3. Dva magnetické zámky
4. Dvě kapsy na lahev s pitím
5. Izolovaná přední kapsa na svačinu
6. Reflexní prvky
7. Stabilní dno aktovky ochrana proti vlhkosti a špíně

Pohled do batohu:
1. EASY GROW systém
2. Pásky pro připevnění pouzdra ve víku batohu
3. Hlavní kapsa
4. Stahovací šňůrka na hlavní kapse
5. Okénko pro jmenovku

Pohled na batoh zezadu:
1. Nastavitelné pásky na ramenním popruhu, slouží pro dokonalé přitažení batohu k zádům dítěte
2. EASY GROW systém
3. Háčky pro zavěšení konců ramenních popruhů
4. Ultra lehká, elastická, ergonomická zádová konstrukce ze sklolaminátu s vysokou prodyšností
5. Reflexní prvky
6. Odnímatelný, výškově nastavitelný hrudní popruh
7. Ergonomické, nastavitelné ramenní popruhy
8. Polstrovaný odnímatelný bederní pás pro optimální rozložení hmotnosti batohu


 

Co znamená EASY GROW systém?

Díky systému EASY GROW roste batoh s dítětem. Značka Step by Step integrovala tento systém také u batohů coocazoo pro starší školáky – a velmi se osvědčil. Rodiče oceňují, že batoh vydrží několik školních sezón. Součástí modelu GRADE je proto právě tento unikátní systém! Batoh můžete rychle přizpůsobit velikosti vašeho dítěte. Tím je zajištěno ergonomické nošení od 1. do 4. ročníku.

Jednička mezi školními taškami Hama Step by Step: Model GRADE

Jak poznáte, že batoh sedí správně? Poslouží vám 3 základní rady:

1. Je široký jako ramena dítěte
2. Přiléhá po celé ploše na záda
3. Končí nad sedací částí


Pokud vás zajímá více o tom, jak vybrat školní batoh nebo jak správně nosit školní batoh, navštivte náš blog Tipy pro rodiče školáků. Najdete zde mnoho zajímavých rad a informací, které usnadní život vám i vašemu školákovi.

 

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.