Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Jednička mezi školními taškami Step by Step: Model GRADE

Jednička mezi školními taškami Step by Step: Model GRADE

Tipy pro rodiče školáků 3. 6. 2024 2 minuty
Tereza Kotilová
Kolekce školních aktovek Step by Step je známá svojí nekompromisní kvalitou, pro kterou ji rádi rodičům doporučujeme. Některé děti však upřednostňují školní batoh, takže rodiče museli ještě donedávna sáhnout po jiné značce. Teď už ale ne! Společnost Hama totiž pod značkou Step by Step nabízí i školní batoh GRADE. Pojďte se mu s námi podívat blíže pod poklop.
Jednička mezi školními taškami Hama Step by Step: Model GRADE
 

Školní batoh Step by Step GRADE nadchne všechny malé školáky. Značka Step by Step se drží svých osvědčených motivů jako jsou delfíni, třpytivý motýli, jednorožci, pavouci, fotbalová či vesmírná tematika.

Jedinečnost modelu GRADE

Víte, čím je model GRADE jedinečný oproti ostatním modelům značky Step by Step? Svou konstrukcí. Možnost plynulého výškového nastavení ramenních popruhů pomocí otočného mechanismu uvnitř̌ aktovky, zajišťuje dokonalé nastavení přímo na zádech dítěte. Model GRADE je vhodný nejen do školy, ale i pro sport a volný čas.

Doporučujeme ho pro žáky 1. až 4. třídy ZŠ. 

Batohy GRADE mají nově prodlouženou záruku na 4 roky!

Navíc značka Step by Step chrání přírodu! Látka, která je použita na výrobu tohoto modelu, je 100% vyrobena z recyklovaných PET lahví. S batohem GRADE se nemusíte bát ani deště, protože je ošetřen vodoodpudivou impregnací bez škodlivých látek

Jednička mezi školními taškami Hama Step by Step: Model GRADE

Vlastnosti modelu GRADE 

Velmi flexibilní, příjemný na nošení a ve sportovním designu – takový je model GRADE! Chytrá konstrukce EASY GROW dělá batoh jedinečný. Díky němu vydrží dětem i několik školních let.

Díky MAGIC MAGS a MAGIC MAGS FLASH nemusíte mít obavy, že vaše dítě batoh brzy omrzí. Jde o snadno vyměnitelné obrázky či přívěsky. Obrázky drží pomocí magnetu a přívěsky se zajistí sponkou. Případná výměna je tak velice jednoduchá. Tyto doplňky umožní dítěti zpestřit si design podle nálady a je zaručeno, že ho batoh jen tak neomrzí.

Kristýna, máma tří školních dětí a majitelka Agátina světa, dodává: "Z vlastních zkušeností mohu říci, že děti cool motivy doslova milují. Dopřát jim jejich oblíbený motiv je s těmito vyměnitelnými obrázky velmi snadné a cenově dostupné. K výběru oblíbeného motivu je nejlepší rovnou vzít i děti, protože právě ony pak budou nosit batoh každý den na zádech." 

Jednička mezi školními taškami Hama Step by Step: Model GRADE

Model GRADE zblízka

Školní batoh Step by Step model GRADEultralehká ergonomicky tvarovaná záda s měkkým prodyšným polstrováním a konstrukcí ze sklolaminátu. Popruhy na ramena ve tvaru S jsou polstrované, nastavitelné a nezařezávají se do ramen. Dotahovací pásky na ramenním popruhu slouží k dokonalému přilnutí aktovky k zádům dítěte. Hrudní popruh je výškově nastavitelný a odnímatelný. Bederní pás slouží k optimálnímu rozložení hmotnosti aktovky mezi ramena a bedra a je taktéž odnímatelný. Hrudní popruh navíc zajišťuje, že batoh sedí uprostřed zad přesně tak, jak sedět má.

Na všech viditelných stranách školního batohu GRADE jsou reflexní prvky, které zajišťují dostatečnou bezpečnost v šeru a ve tmě. Uzávěr batohu je řešen dvěma magnetickými přezkami. Toto vychytané řešení velice usnadňuje dětem časté otevírání a zavírání batohu. Navíc je výškově nastavitelné, a tak lze i zvětšit objem batohu.

Kam se svačinou? Šup s ní do izolované přední kapsy nebo do boční kapsy s otvorem v dolní části kapsy. Pokud do kapsy vyteče lahev, tekutina odteče spodním otvorem dříve, než se stihne vsáknout do hlavní kapsy a poničit učební pomůcky. Stabilní dno aktovky s nožkami zajistí lepší stabilitu a ochranu před vlhkem a špínou. Vnitřní kapsa je velice prostorná. V klopě batohu jsou navíc umístěné dvě gumičky. Říkáte si na co asi? Přeci na penál! Jednoduše ho tam přichytíte, čímž ušetříte místo v hlavní kapse a předejdete zlámaným pastelkám, jelikož penál pevně drží na víku a netřese se různě po batohu.

Model GRADE zblízka
 

 

Co znamená EASY GROW systém?

Díky systému EASY GROW roste batoh s dítětem. Značka Step by Step integrovala tento systém také u batohů coocazoo pro starší školáky – a velmi se osvědčil. Rodiče oceňují, že batoh vydrží několik školních sezón. Součástí modelu GRADE je proto právě tento unikátní systém! Batoh můžete rychle přizpůsobit velikosti vašeho dítěte. Tím je zajištěno ergonomické nošení od 1. do 4. ročníku.

Jednička mezi školními taškami Hama Step by Step: Model GRADE

Jak poznáte, že batoh sedí správně? Poslouží vám 3 základní rady:

1. Je široký jako ramena dítěte
2. Přiléhá po celé ploše na záda
3. Končí nad sedací částí

Pokud vás zajímá více o tom, jak vybrat školní batoh nebo jak správně nosit školní batoh, navštivte náš blog Tipy pro rodiče školáků. Najdete zde mnoho zajímavých rad a informací, které usnadní život vám i vašemu školákovi.

 

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.