Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Jak snadno na domácí divadélko pro děti?

Jak snadno na domácí divadélko pro děti?

Agáta TV 24. 11. 2022 5 minut
Tereza Kotilová
Co takhle zahrát si doma opravdické divadlo a užít si společně strávený čas? V rámci Agáta TV jsme pro vás připravili jednoduchý návod, jak snadno si vyrobit takové domácí divadélko. Tak se mrkněte a inspirujte se. Odměnou vám bude hromada zábavy.
Oživte si vaše pohádkové příběhy loutkovým divadlem u vás doma a užijte si s dětmi krásně strávený společný čas.
 

V nabídce Agátina světa najdete také velké dětské divadlo do dveří nebo látkové loutkové divadlo, se kterými je zábava zaručena. Stačí se vybavit maňásky nebo prostě oblíbenými plyšáky, které mají vaše děti rády a nechat se vést vlastní fantazií. Příběhy, které vzniknou, budou jisto jistě velice zajímavé a divadelní aktivity se stanou velikou zábavou nejen pro vaše společné večery.
 

Pokud se raději držíte zajetých příběhů, které nikdy nezklamou, mezi klasickými loutkovými divadly Marionetino najdete známé české pohádky jako je třeba Perníková chaloupka a mnoho dalších. Stačí jen vybrat tu vaší oblíbenou. Další pohádky si můžete dokupovat k základní sadě postupně a jednotlivě dle chuti.


Mezi netradiční loutková divadélka patří ta magnetická, které u nás najdete taktéž.


Pohodlně se usaďte, opona se zvedá, představení může začít... Přejeme příjemnou zábavu.
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.