Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Výroba narozeninové dekorace a dárečků

Výroba narozeninové dekorace a dárečků

Tvoření a vyrábění 17. 6. 2022 2 minuty
Tereza Kotilová
Inspirujte se tipy na originální výzdobu narozeninové oslavy nebo společně s dětmi vytvořte milý dárek pro ty nejbližší.
Narozeninová oslava se blíží! Pojďte společně s dětmi vyrobit originální dekoraci – zvonkohru, která zaujme všechny účastníky a posléze ji můžete využít třeba jako dekoraci pokojíčku. Jde o sady “Vyrob si sám”, takže uvnitř najdete vše, co pro tvorbu potřebujete. Kluky jistě zaujme Vesmírná zvonkohra a holky pro změnu potěší Kočičí zvonkohra. Obrovská radost z výsledku zaručena!


Chcete na narozeninové oslavě zaručeně zabavit všechny malé účastníky? Pak doporučujeme kreativní tvorbu všeho druhu. Máme pro vás pár tipů, ze kterých budou děti paf. Výtvarná hra – Malování válečkem nebo Výtvarná hra – magický svět je zábava pro děti od 3 do 6 let, u které se natuty vyřádí. Malé děti totiž milují jakoukoliv formu malování a tvoření, protože jim tyto činnosti umožňují bezprostředně vyjádřit svou kreativitu a uspokojí jejich potřebu tvořit.Tak se pojďte pustit do tvoření!
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.