Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Hračky na písek do každého počasí

Hračky na písek do každého počasí

Tipy pro výběr her a hraček 3. 9. 2021 3 minuty
Tereza Kotilová
Že písku společně s létem odzvonilo? Kdepak. Ba naopak. Právě na podzim písek získá díky pravidelnému kropení deštěm tu ideální konzistenci na stavění hradů z písků, písečných tunelů a dokonalých bábovkových měst. Spadlými barevnými listy pak stačí písečná veledíla dozdobit a o zábavu je postaráno. Nezapomeňte se tak i na podzim a zimu vybavit hračkami na písek, některé upotřebíte třeba i ve sněhu či ve vaně.

Hračky na písek do každého počasí

Hračky na písek, do sněhu i do vany

Kdo by nerad stavěl hrady a tunely z písku? Vždyť i my rodiče se občas zapojíme do písečných her s velkým odhodláním. A už jste zkoušeli použít výbavu na písek v zimě nebo ve vaně? Takové sněhové zmrzlinové kopečky nebo zmrzlina z pěny, to je taky pořádná sranda. Mrkněte se, co nabízí značka Hape a užijte si společně s dětmi velkou zábavu.

Základní výbava na písek pro každého stavitele bábovkových měst – kyblík, lopatka a pár bábovek. V jednom našem setu na písek dokonce najdete dvě lopatky naráz, takže se můžete do hrátek na písku směle ponořit s vaším prckem společně. Vytvořené písečné cestičky pak můžete brázdit velkou modrou buginou. Sadu skvěle využijete i v zimě při stavění iglů nebo ledových hradů.
 

Co by to bylo za bagrování písku bez pořádného bagru? Tuhle hračku na písek využijete skvěle i na převoz kamínků, klacíků či v zimě na bagrování sněhu. A pokud si na bagr vaše dítě hraje osobně, pak mu pořiďte ruční bagr nebo velkou nasazovací tlapu, který nahradí lopatku a hrátky na písku povznese zase o kousek výše.
 

Má vaše dítě rádo opravdu něco netradičního? Pak zkuste milovníkům zmrzlinek pořídit opravdický zmrzlinářský set, do kterého si kromě písku krásně naberou i sníh nebo třeba pěnu ve vaně. Pro stavitele nabízíme pořádný vrták či naběrač na písek s pogumovanou rukojetí pro pohodlné ovládání.
 

Tak kterou hračku nejen na písek vyberete?
 
Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.