Potřebujete poradit? 770 601 604 Po - Pá 9:00 - 15:00
0
Košík
Úvodní stránka Mámin blog Agátiny dílničky: Hradec Králové

Agátiny dílničky: Hradec Králové

Festivaly, akce, soutěže 25. 9. 2023 5 minut
Tereza Kotilová
Je to tady! Opět startují vaše milované Agátiny dílničky na naší prodejně v Hradci Králové. Sledujte náš program na blogu, ať za námi můžete dorazit, užít si spoustu zábavy, vytvořit něco překrásného či si příjemně pohrát.

Agátiny dílničky

👀 Agátiny dílničky: O co jde?🎨

Agátiny dílničky jsou zábavné kreativní bloky, které vyplníme společným tvořením. Děti mají možnost naučit se nové výtvarné techniky, procvičit práci s nůžkami, lepidlem, pohrát si, zablbnout a určitě zapojit svou kreativní mysl. Na kreativních dílničkách tvoří primárně děti, ale rodiče na své děti dohlíží a dle potřeby pomáhají. Veškerá díla si pak odnáší domů na památku. 

Převážně chystáme do podzimního bloku tvořivé dílničky, které budou pravidelně každý týden jedenkrát.

🎨 Agátina dílnička – Tvoření pro děti ve věku 3-6 let. Časově vychází dílnička cca na 1 hodinu. Tvoříme převážně z našich dostupných kreativních sad a využíváme naše výtvarné potřeby. Výtvory si děti odnášejí domů. Pro rodiče jde o inspiraci, jaké kreativní sady pořídit na domácí tvoření s dětmi.


Agátiny dílničky

🏠 Kde přesně budou Agátiny dílničky probíhat? 

Agátiny dílničky se konají v několika městech České republiky. Tady najdete informace o dílničkách v Hradci Králové..

  • Chcete raději navštívit Agátiny dílničky v Praze? 👉 Čtěte tady.
  • Zajímají vás Agátiny dílničky v Plzni? 👉 Čtěte tady.
  • Zajímají vás Agátiny dílničky v BrněČtěte tady.
Agátiny dílničky

🕙 Jak dlouho Agátiny dílničky trvají? 

Jde o odpolední bloky trvající přibližně 1 hodinu. Podrobné informace o dnech a časech budeme průběžně zveřejňovat právě tady v článku a na našich sítích. 

👧 Pro jak staré děti jsou Agátiny dílničky vhodné? 

Program v Agátiných dílničkách chystáme pro děti ve věku 3-6 let.

💰 Budou Agátiny dílničky zdarma nebo za poplatek? 

Obě možnosti jsou vlastně správně. Vy si zakoupíte vstupenku, která vždy slouží pouze na jednu vybranou Agátinu dílničku, ateliér či deskohraní. Avšak přímo na akci i posléze na e-shopu lze vstupenku využít v plné výši na nákup produktů dle vlastního výběru v minimální hodnotě 500 Kč, a to do měsíce od konání dílničky.
 
Agátiny dílničky

📜 PROGRAM 📜

Podzimní dílničky jsou u konce. Budeme se na vás těšit opět na jaře 2024. Sledujte nás a nic vám neuteče.

 
Agátiny dílničky

Přečtěte si, prosím, podmínky účasti na Agátiných dílničkách. Jejich přečtením souhlasíte se všemi zmíněnými body. Pokud byste snad s něčím konkrétním nesouhlasili, postupujte dle posledního bodu. Děkujeme a těšíme se na vás!

👇 Neváhejte a tvořte i doma 👇

Internetový obchod
Sdílet
Tereza Kotilová Píšu pro vás inspirativní články na Agátin blog. Takové články, které vám pomohou s výběrem her, hraček a pomůcek pro vaše děti. S velikou radostí některé hračky z Agátina světa osobně testuji v praxi, a to pod odborným dohledem mé dcery Rozálie.